Brusinky, probiotika a vitamín C - kombinace pro zdraví

15.11.2012 00:01
Vitamíny

Tato kombinace je vhodná pro podporu močových cest, imunitního systému a trávicího traktu.

Mnoho vědeckých studií dokládá účinek brusinek na močový systém a probiotik (zejména L. acidophilus) na trávicí trakt. Výzkumy naznačují, že vitamín C podporuje imunitní systém.

Brusinky obsahují zdraví prospěšné proanthocyanidiny. Brusinky odstraňují nežádoucí složky z močového ústrojí a čistí tělo od nečistot.


Lactobacilus acidophilus je přírodní probiotikum nacházející se ve fermentovaných potravinách, jako je např. jogurt, a v zažívacím traktu, kde je umístěna velká část imunitního systému organismu. Probiotika kolonizující tenké střevo podporují rovnováhu přirozené střevní mikroflóry a vytvářejí příznivé prostředí pro vstřebávání živin. L. acidophilus podporuje normální, zdravý imunitní systém.


Vitamín C hraje též důležitou roli v podpoře imunitního systému. Ester- C je nekyselá forma vitamínu C, která nedráždí žaludek. Tato patentovaná, vědecky vyvinutá forma zužitkovává přírodně se vyskytující metabolity vitamínu C a zvyšuje jejich vstřebávání a biologickou dostupnost.

CRAN FLORA rostlinné kapsle od firmy Solgar poskytuje komplexní směs vysoce koncentrovaného brusinkového prášku, L. acidophilus a Ester - C pomáhající chránit zdraví močových cest a střev a podporující zdraví imunitní systém.


 

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

chtěla jsem si koupit Urinal - nekoupila. Za 30tbl zaplatit přes 360,-Kč...
ludvika  |  18.11.2012 09:02

Já taky trpím na záněty močového ústrojí, ale řeším to teď tak,...
Brusinka  |  18.11.2012 09:12

Já zrovna tento týden měla už podruhé během dvou měsíců nějakou...
Zuzka  |  5.5.2014 21:39

Vím jaké to je mít zánět močových cest nejen to.Zažila jsem i...
Dianka  |  19.9.2014 01:14

Jo málem jsem zapomněla na ty probiotika .Mrkněte na Probiosan Inovum na...
Dianka  |  19.9.2014 01:17

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *