Chlorella tabs

19.5.2003 00:00
Vitamíny

Chlorella tabs - přírodní produkt, tablety ze zelené sladkovodní řasy rodu Chlorella pyrenoidosa. Složení: 65 % bílkoviny. 13 % cukry. 6% tuk, 1 % vláknina, popel. Vyznačuje se vysokým obsahem chlorofylu a betakarotenu, bílkovin, je cenným zdrojem železa, hořčíku, vitamínů skupiny B, nenasycených mastných kyselin. Specifickou složkou obsaženou v biomase Chlorelly je Chlorella růstový faktor (CGF), který podporuje regeneraci tělních buněk, pozitivně působí na organismus zasažený ionizujícím zářením při onkologické léčbě.

V České republice je výrobek registrován od roku 1999, označení HEM: 350-8.3.99-9322, schváleno hlavním hygienikem Ministerstva Zdravotnictví ČR jako doplněk stravy.

Výrobce: Fitmin as., Helvíkovice 90, 564 01 Žamberk, Česká republika. Na výrobu Chlorella tabs vlastní Fitmin a.s. certifikát ISO 9001:2000.

Země původu: Taiwan

Chlorella tabs neobsahuje žádné přídatné chemické látky jako jsou barviva, konzervanty, plnidla. Tablety jsou vyrobeny pouze tlakem. Biomasa Chlorelly ve výrobku je dezintegrovaná a představuje nejvyšší kvalitu A.

Jaké jsou přednosti Chlorelly?
1. Detoxikuje organismus
2. Neutralizuje vnitřní pH, omezuje výskyt plísní v lidském těle
3. Čistí trávicí ústrojí, zejména tlusté střevo
4. Zásobuje tělo účinnými antioxidanty - betakaroten, vitamín E, chrání pokožku
5. Stimuluje optimální hladinu cholesterolu
6. Významně podporuje regeneraci jaterní tkáně
7. Napomáhá prevenci proti nádorovým onemocněním
8. Podporuje vylučování
9. Aktivně se účastní krvetvorby
10. Podporuje činnost nervového systému
11. Zpomaluje stárnutí
12. Zvyšuje imunitu

Praktické informace pro zákazníky

Doporučené dávkování Chlorella tabs:
Dospělý člověk o hmotnosti 75 kg konzumuje 3 gramy denně. to je 15 tablet. Nejlépe je rozdělit denní dávku do 2 dávek a užívat půl hodiny před jídlem ráno a večer. Uvedená dávka je preventivní. Chlorella tahs mohou používat také děti, zde je třeba upravit počet tablet podle hmotnosti dítěte. S konzumací Chlorelly začínejte postupně, tak abyste se v průběhu 5 dnů dostali na denní dávku. Zvýšení dávky neškodí, nehrozí předávkování, je možné použít až 40 tablet za den. Na začátku konzumace existuje možnost doprovodných jevů, jako je mírný průjem, zvýšená plynatost, ale tento stav se během 10-14 dnů upraví. Tablety je možné jak rozkousat, tak polknout a zapít tekutinou.

Kdy Chlorella tabs používat:
1.Chlorella tabs lze používat během celého roku, protože na jaře podporuje očistu a regeneraci organismu, v létě chrání před účinky UV záření, na podzim posiluje imunitní systém a v zimě je zdrojem vitamínů, minerálů, bílkovin. Celoročně chrání před účinky volných radikálů a podporuje vylučování.
2. Účinné je provést alespoň dvakrát ročně detoxikační kůru trvající 4-6 týdnů, a to na jaře a na podzim. Duležité je dodržovat pitný režim, aby škodliviny mohly být dobře vylučovány z organismu.

Kde Chlorella tabs uchovávat:
Tablety chráníme před přímým světlem a z dosahu malých dětí, které by mohly tabletky vdechnout.

Chlorellu firmy Fitmin můžete zakoupit na www.001shop.cz

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Zájemcům o podrobnější informace o vlastnostech a mezinárodní...
petr  |  19.5.2003 19:47

zdravim, narazil jsem na tento clanek, kde se muzeme docist, ze vyrobce...
Michal Janda  |  27.8.2008 11:17

HIHI
 |  13.6.2009 21:26

Chlorela je opravdu pro očistu a tím i opětné nabuzení samoléčebného...
Dana  |  3.7.2013 13:10

Souhlasím s Helenou, více je uvedeno také zde:...
Jindra  |  1.3.2015 11:45

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *