Extrakt z hroznových jader a jeho úžasné vlastnosti

23.10.2013 00:01
Vitamíny

Extrakt z hroznových jader je vyroben ze semen hroznů a je prospěšný pro řadu kardiovaskulárních chorob jako je špatná cirkulace a vysoká hladina cholesterolu. Extrakt je také užitečný při léčbě diabetických onemocnění očí, ztrátě zraku v důsledku stárnutí a otoků spojených s úrazem. Byly publikovány úspěšné studie o jeho využití při léčbě rakoviny tlustého střeva.

V současné době je extrakt studován při léčbě leukémie a Alzheimerovy choroby.

Pacienti s kolorektálním karcinomem mohou mít prospěch z extraktu z hroznových jader, který brzdí růst rakovinných buněk. Výzkumníci z University of Colorado Cancer Center vydali zprávu, že  čim více agresivní jsou rakovinné buňky, tím účinněji extrakt z hroznů pracuje na cílení a zastavení růstu. Extrakt z hroznových jader je úžasný v tom, že útočí na rakovinné buňky, ale nechává zdravé buňky nedotčené.

Bioaktivní látky z hroznových jadérek selektivně cílí na mnoho typů nádorových buněk. S nárůstem  výskytu rakoviny tlustého střeva jsou závěry této studie aktuální. V současné době je většina lidí diagnostikována již v pokročilém stádiu. Ale naštěstí, jak již bylo uvedeno,  vědci zjistili, že je potřeba méně extraktu z hroznových jader na zabití pokročilé rakovinné buňky, než by tomu bylo v rané fázi.

Zdroj: Healthy life

Související produkty

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

oběvujete oběvené, látka která zabíjí rakovinu v hroznovích jádrech...
dos  |  24.10.2013 09:19

Hm, hezky mrzačíš češtinu...
rak  |  26.10.2013 21:21

...je to pravda co napsal..dos..
nesynka  |  13.12.2013 07:50

Mně pomohl snížit cholesterol čaj ze skořice s medem 3x týdně po dobu...
Karel VII  |  4.3.2016 10:45

Dobrý den, pokud by měl někdo zájem prodám ampule vitamínu B17...
varchar  |  29.5.2016 17:57

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *