Jak zvládnout zkouškové období

29.12.2010 00:00
Vitamíny

Zkouškové období znamená pro většinu studentů stres. Zároveň jsou kladeny zvýšené nároky na funkce mozku - paměť a koncentraci. Existují přírodní látky, které mohou pomoci při zvyšování mozkové činnosti a zvládání stresu.

B komplex - komplex vitamínů B je stěžejní pro správné fungování nervového systému.  Je důležitý pro zvládání stresových situací.  Zlepšuje spánek a náladu.

Korejský ženšen, sibiřský ženšen či indický ženšen - ženšeny pomáhají organismu vypořádat se s fyzickou, psychickou i mentální zátěží. Zvyšují životní energii. Pomáhají zlepšit paměť a schopnost koncentrace. Působí proti únavě.

Lecitin - Je součástí nervového přenašeče acetylcholinu a je potřebný pro normální mozkové funkce. Blahodárně působí na paměť.

Speciální kombinované přípravky proti únavě či na zlepšení mozkové činnosti:

Gold specifics energy modulátor - Speciální směs, která podporuje energii organismu, zvyšuje vitalitu, odolnost a adaptabilitu organismu na stres. Chrání organismus před účinky škodlivých civilizačních vlivů. Obsahuje směs ženšenů, koenzym Q 10, niacin, vitamín B12 a kyselinu alfa-lipoovou.

Mozkové nutriety - Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, lecitin a jinan dvoulaločnatý zlepšují mozkovou činnost. Jsou vhodné pro manažery, studenty, lidi trpící stresem, depresí či degenerativním onemocněním nervového systému.

Autor: mk

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

zkuste Gotu-kolu, k maturitě k nezaplacení
Martin  |  25.10.2013 08:44

Já taky zkoušela brainstart a zabral mi. Užívala jsem dva měsíce před...
Šárka  |  20.11.2013 18:29

Ahoj, pro dodání energie je výborný také hroznový cukr. Buď jako...
Hroznovycukr  |  18.2.2015 22:03

ja mam vyzkouseno VITO LIFE - Guarana
Abrc  |  25.11.2015 14:05

Kdyz mam zkouskove, tak sazim na Cordyshen. Je to takovy prirodni doping,...
Josefka  |  14.3.2017 14:09

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *