Nová generace potravinových doplňků pro zdraví

11.6.2015 00:01
Vitamíny

V ideálním případě bychom měli získat všechny vitamíny, které potřebujeme, z našich potravin. Ale kdo z nás může upřímně říci, že získal všechny živiny ze své stravy? Příliš často stojí náš hektický rozvrh v cestě konzumaci výživné, vyvážené a přirozené stravy. Mnozí z nás se proto obracejí k multivitamínům. Multivitamíny poskytují našemu tělu důležité vitamíny a minerály a jsou velkou pomocí pro udržení zdravého životního stylu. Existují však přípravky, z kterých lze získat ještě více než z běžných multivitamínů.

V přírodě se vitamíny a minerální látky nenachází jednotlivě jako izolované sloučeniny, ale spíše jako malé části větších celků. Více živin v ovoci a zelenině (Wholefood) včetně bioflavonoidů, polyfenolů, antioxidantů, vitaminů a minerálů, pracuje synergicky pro naše zdraví.

Nová generace potravinových doplňků je založena na základě kompletních živin z celých potravin.
MultiPlusTM Essentials jsou nová generace potravinových doplňků na bázi wholefood. Tyto doplňky poskytují více než multivitamín, protože nabízejí další podporu.
MultiPlusTM Essentials obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů, fytonutrientů a chemicky neošetřených potravinových koncentrátů.
Poskytují pokrokový prospěch pro konkrétní zdravotní oblast i pro zdraví celého těla v jednom praktickém komplexu.

MultiPlusTM Essentials byly vyvinuty na principu, že koncentráty odvozené z wholefoods jsou opravdu nejlepší přístup ke správné výživě ve formě potravinových doplněk. Koncentráty z wholefood poskytují tělu přirozeně se vyskytující prospěšné živiny (např.
fytonutrienty, bioflavonoidy, vlákninu a antioxidanty), které se nacházejí v ovoci, zelenině a nezpracovaných potravinách (wholefoods). Tyto živiny nelze snadno nalézt v syntetických potravinových doplňcích. Wholefood koncentráty dodávají širší spektrum živin a ko-faktorů, které přispívá k celkovému holistickému zdraví.
Poznejte rozdíl sami. Vyzkoušejte některý potravinový doplněk z nové generace.

MultiPlusTM Essentials Energy - Esenciální živiny pro energii
MultiPlusTM Essentials Brain - Esenciální živiny pro mozek
MultiPlusTM Essentials Cardio Health - Esenciální živiny pro srdce
MultiPlusTM Essentials Vision - Esenciální živiny pro zrak


Solgar® usiluje o dokonalost a vyrábí mimořádně kvalitní nutriční doplňky. Pevně věří v sílu
přírody a používá přírodní ingredience, kdykoli je to možné. Vyvíjí a vyrábí výrobky, které jsou bez mléčných výrobků, sóji, lepku a alergenů. V souladu se závazkem zvolit si přirodu, kde je to možné, produkty Solgar® neobsahují žádná umělá barviva ani chemické konzervační látky.
Tyto standardy kvality zahrnují přísný systém kontroly kvality včetně laboratorního testování výrobků v každé fázi výroby, od surovin až po hotový produkt. To zajišťuje čistotu a účinnost produktů Solgar® v každé lahvičce po celém světě.

Více informací naleznete na www.solgar.cz

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

No,mě by hlavně zajímalo,jestli ty potravinové doplnky fungují.Také by...
victor5  |  14.6.2015 08:46

Je to VŽDY atrapa, takže ušetříš peníze za drahé analýzy.
!  |  14.6.2015 09:16

Vážení,chci Vám nabídnout potravinové doplňky společnosti LR,která...
alojka  |  7.8.2015 17:12

Nemel, nevyplatí. Jenom tobě.
Iva  |  7.8.2015 18:38

Jsou dva základní problémy v ČR. Spousta suplementů se prodává...
Prodávají se špatně  |  7.8.2015 19:26

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *