Nová generace potravinových doplňků pro zdraví

Nová generace potravinových doplňků pro zdraví

11.6.2015 00:01  |  Vitamíny

V ideálním případě bychom měli získat všechny vitamíny, které potřebujeme, z našich potravin. Ale kdo z nás může upřímně říci, že získal všechny živiny ze své stravy? Příliš často stojí náš hektický rozvrh v cestě konzumaci výživné, vyvážené a přirozené stravy. Mnozí z nás se proto obracejí k multivitamínům. Multivitamíny poskytují našemu tělu důležité vitamíny a minerály a jsou velkou pomocí pro udržení zdravého životního stylu. Existují však přípravky, z kterých lze získat ještě více než z běžných multivitamínů.... celý článek

Komentářů: 12 | Poslední komentář: 7.8.2015 19:26

Komentáře

reagovat 11.6.2015 13:45 - RE

SRAČKY ZA VELKÉ PENÍŽE!!!!!!! JE MI ŠPATNĚ CO SE DĚJE TO NEMÁ OBDOBÍ? JDE JEN O TĚŽKÝ BYZNYS HLEDEJTE PŘÍRODĚ LÉKY NENECHTE SI ŘÍDIT ŽIVOT LÉKAŘI . VŽDYT JE UZÁKONĚNO ŽE, LEKAŘI MUSÍ!!!! PŘEDEPISOVAT LÉKY CO JIM FARMACEUTICKÉ FIRMY NABÍZÍ JSME OTROCI UŽ CO SE NARODÍME NAŠIM DETEM JIŽ CO SE NARODÍ OČKUJÍ KTERÉ OBSAHUJÍ HLINÍK A TO PROTOŽE NÁS UDRŽUJÍ JAKO OVCE OVCE... ABYCHOM NEMYSLELI. PROTO TOLIK DEPRESÍ DETÍ , AUTISTICKÝCH,DOKONCE DĚTI UMŘOU PO NĚKTERÉ OČKOVACÍ LÁTCE. PROSÍM VAS NENECHTE SVÉ DĚTI OČKOKOVAT ANÍŽ BYSTE NEVEDĚLI CO, OBSAHUJE. LÉKAŘI ZJISTILI ŽE DÍTĚ KDYŽ, DOSTANE URČITOU LÁTKU DO TĚLA , SPRAVÍ SE OTOK MOZKU!!!!! PROTO NĚKTERÉ DĚTI MAJÍ BUD VELKÉ TEPLOTY, HODNĚ BREČÍ AŽ KŘIČÍ. KDYŽ SE DO TĚLA DOSTANE HLINÍK TAK JE KONEC Z TĚLA SE JEN TAK NEDOSTANETE PROTOŽE LEDVINY HO, NEUMÍ VYLOUČIT SVAŽTE ČI VYSTAVIT SVÉ DÍTĚ ABY CELÝ ŽIVOT TRPĚLO PROČ V DNEŠNÍ DOBĚ JE TOLIK LIDÍ KTEŘÍ BEROU ANTIDEPRESÍVA???? A CO STRAVA??? A TAK DÁLE , ZAJÍMEJTE SE CO JÍTE HLAVNĚ NAŠE DĚTI. DEJTE DO VYHLEDAVAČE PAN CALÁBEK DOCELA DOBŘE VYSVĚTLUJE JAK LACINĚ SE STRAVOVAT A BÝT ZDRAVÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!LÉKAŘI TO ZA VÁS NEUDĚLAJÍ TI NÁM PŘIPRAVUJÍ PÁRTE!!!!!

reagovat 11.6.2015 21:00 - !

Příspěvky psané velkými písmeny zásadně nečtu.

reagovat 11.6.2015 23:29 - Slávka

Příspěvky psané velkými...

A já zase nečtu pologramotu,který se neumí vyjadřovat a píše samé hrubky.

reagovat 12.6.2015 13:19 - re

MUŽEŠ TO NAZVAT JAK CHCEŠ ALE OBSAH CO JSEM NAPSALA JE TAKOVÍ JAKÝ JE NECHCETE SI PŘIZNAT JAKA JE SITUACE NA SVĚTĚ VADÍ VÁM HRUBKY ALE TO ŽE, EU,AMERIČANÉ NÁM NIČÍ ZDRAVÍ.... TO JE PŘECI JEDNO. BUDE VÁM JEDNO KDYŽ BUDE I VÁLKA ČEŠI JSOU ZVLÁŠTNÍ NÁROD . PROTO ČEŠI ZUSTANOU NA UROVNI PRIMITIVU PROTOŽE NEMAJÍ ZÁJEM CO SE DĚJE. ŽIJÍ POUZE ZE SVÉHO UHLU POHLEDU JE MI VÁS LÍTO NEPROBUDILI JSTE SE AŽ SE TAK STANE BUDE POZDĚ .

reagovat 12.6.2015 13:26 - RE

BOHUŽEL ČEŠI MAJÍ NEPŘEHLEDNOU VLASTNOST NENÁVIDÍ VŠE, CO SAMI V SOBĚ PĚSTUJÍ ALE TO JE NAD VAŠÍM CHÁPÁNÍ ŽE?????

reagovat 12.6.2015 21:31 - H

BOHUŽEL ČEŠI MAJÍ...

re, používáním Caps Locku moc sympatií nezískáš. Ono se to špatně čte. Ale co píšeš je pravda !
Bohužel je pravda i to, co píšeš dál. Mám vlastní zkušenosti, je to hodně zoufalé. Ani radu to nepřijme, ačkoli by jí potřebovali jako sůl.

reagovat 14.6.2015 08:46 - victor5

No,mě by hlavně zajímalo,jestli ty potravinové doplnky fungují.Také by mě zajímalo,kdybych si chtěl nechat udělat rozbor takového nějakého doplnku,tak kde a za kolik.Abych to nekupoval za poměrně těžké peníze a nakonec by to byla jen nějaká atrapa.

reagovat 14.6.2015 09:16 - !

Je to VŽDY atrapa, takže ušetříš peníze za drahé analýzy.

reagovat 7.8.2015 17:12 - alojka

Vážení,chci Vám nabídnout potravinové doplňky společnosti LR,která je na celosvětovém trhu již 30!let.Jedná se o kvalitní produkty,které mají certifikáty,např. Mezinárodní rada pro Aloe,kde lze zjistit,že výrobce má certifikát pro konečný výrobek, ne jen pro surovinu. Dále pak certifikát Institutu Freseniuse. Spol. LR má zaregistrováno víc jak 60 produktů. V této uspěchané době se produkty spol.LR vyplatí nejen po zdravotní stránce,ale i finanční. A proto s ní spoluprcuji.. pro konkrétnější informace -můj mejl: j.chocho@seznam.cz

reagovat 7.8.2015 18:38 - Iva

Vážení,chci Vám...

Nemel, nevyplatí. Jenom tobě.

reagovat 7.8.2015 19:26 - Prodávají se špatně

No,mě by hlavně...

Jsou dva základní problémy v ČR. Spousta suplementů se prodává dealerským způsobem a tudíž předražené. To samé lze koupit za zlomek ceny v normálním prodeji. Druhá věc je hysterie, s níž se zakazuje dovážení skutečně účinných potravinových doplňků. Platí asi 25 let stará vyhláška, s níž nehodlá ministerstvo nic dělat. Debility jdou většinou z Bruselu, ale tohle je jenom české veledílo. Zákaz dovozu platí jenom pro obchodníky, pokud si něco objednáte ze zahraničního e-shopu, tak to normálně projde celnicí. V porovnání s jinými zeměmi jsou naše suplementy neúčinné a předražené.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

No,mě by hlavně zajímalo,jestli ty potravinové doplnky fungují.Také by...
victor5  |  14.6.2015 08:46

Je to VŽDY atrapa, takže ušetříš peníze za drahé analýzy.
!  |  14.6.2015 09:16

Vážení,chci Vám nabídnout potravinové doplňky společnosti LR,která...
alojka  |  7.8.2015 17:12

Nemel, nevyplatí. Jenom tobě.
Iva  |  7.8.2015 18:38

Jsou dva základní problémy v ČR. Spousta suplementů se prodává...
Prodávají se špatně  |  7.8.2015 19:26

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *