Přípravky na pročištění organismu

9.9.2002 00:00
Vitamíny

Abychom byli zdraví, je třeba čas od času pročistit svůj organismus. Bez předchozí detoxikace organismu nemají často žádný výsledek ani různé odtučňovací kúry. Existuje velké množství přípravků, které mohou pomoci při procesu detoxikace. Většina těchto výrobků podporuje činnost hlavních detoxikačních orgánů, kterými jsou játra, ledviny a střeva.

Yucca
Díky obsahu saponinů pomáhá pročistit střeva, napomáhá dokonalému vstřebávání výživných látek, zlepšuje trávení, posiluje a reguluje procesy vylučování včetně zvýšení filtrační činnosti ledvin. Yucca je požehnáním především pro ty, kdo trpí chronickým onemocněním tlustého střeva, onemocněním kloubů či zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi.

Sladkovodní řasa Chlorella
Obsahuje velké množství chlorofylu, který působí jako střevní deodorant a odstraňovač jedů včetně těžkých kovů, omezuje růst škodlivých bakterií a společně s vlákninou buněčných stěn podporuje střevní peristaltiku. Pomáhá odstraňovat zápach z úst, který je způsoben hnilobnými procesy v trávicím traktu. Pokud chcete brát chlorellu za účelem detoxikace, je vhodnější užívat denní dávku naráz. Po jednom měsíci pročišťování lze přejít na substituci, kdy je denní dávka rozdělena na tři části a tak je zajištěn konstantní příjem v řasách obsažených živin, vitamínů a minerálů v průběhu celého dne.

Regalen
Díky obsahu hořčin, humátů, energinů a bylin podporuje především činnost jater a žlučníku. Humáty dokáží vázat těžké kovy, různé chemické látky, a dokonce i viry a odstraňovat z těla ven. Je vhodný zejména pro ženy užívající hormonální antikoncepci, lidi, kteří prodělali jaterní onemocnění (mononukleóza, hepatitida), trpí alergií či kožními onemocněními nebo pro ty, co konzumují velké množství léků či alkoholu.
Díky speciálnímu komplexu éterických olejů a pryskyřic brzdí též rozkladné procesy a působí proti plísním ve střevech.

Renol
Povzbuzuje činnost ledvin, která od dvaceti let postupně slábne. Se správnou funkcí ledvin souvisí i výsledný efekt lymfatického systému, zdraví kloubů, páteře a kůže. Má-li člověk oslabenou funkci ledvin, projeví se to často v oblasti psychiky zvýšeným pocitem strachu.
Renol stejně jako Regalen obsahuje humáty, které dokáží vázat těžké kovy, různé chemické látky, a dokonce i viry a odstraňovat z těla ven.

Detox
Obsahuje peruánskou liánu Uncaria tomentosa, , která odvádí z těla toxické látky a nestravitelné zbytky potravy, přispívá k očištění jícnu, žaludku a trávicího ústrojí, usnadňuje trávení a posiluje imunitní systém. Pomáhá při vstřebávání otoků a zmenšuje vedlejší účinky radiace a chemoterapie.

LKVB6
Obsahuje lecitin, mořské řasy kelp, jablečný ocet a vitamín B6. Tyto látky výrazně zlepšují činnost jater a napomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Dále tento výrobek podporuje metabolismus, odvádí nadbytečné tekutiny z tkání a působí jako spalovač tuků.

Šťáva z celého listu Aloe vera
Podporuje detoxikační funkce jater, ledvin, střev a kůže. Pití aloe vera šťávy zlepšuje fungování tkání na úrovni buněk. Má pozitivní účinek na celý trávicí systém a na rovnováhu kyselin a zásad v organismu.

Při užívání jakéhokoliv přípravku zaměřeného na pročištění organismu je nutno pít dostatečné množství vody. Vhodné je též omezit uzeniny, sladkosti, bílé pečivo, chemicky upravovaná jídla, červené maso, kávu, cigarety, alkohol a sladké nápoje. Dostatek ovoce a zeleniny podpoří detoxikační proces.

Více informací o přípravcích naleznete zde.

Autor:mk

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Já nikdy detoxikaci nebrala vážně.., ale potom, co se mi sešlo více...
sobillka  |  11.5.2013 22:36

aloe vera colostrum na imunitu omega 3
jedině  |  11.5.2013 23:56

www.lr Němci výroba i distribuce přímo od výrobce žádný made in China
viz.  |  11.5.2013 23:58

to sobilka: a jaké bylinky si užívala? Já bych si k těm probiotikům...
lea  |  13.5.2013 10:06

ahoj, kazdy rok vayrobi hromadu novyh doplnku a za rok 2016 to byla tahleta...
Puki  |  6.2.2017 11:03

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *