Reklama

Chlorella

Chlorella  - přírodní produkt, tablety ze zelené sladkovodní řasy rodu Chlorella pyrenoidosa. Složení: 65 % bílkoviny. 13 % cukry. 6% tuk, 1 % vláknina, popel. Vyznačuje se vysokým obsahem chlorofylu a betakarotenu, bílkovin, je cenným zdrojem železa, hořčíku, vitamínů skupiny B, nenasycených mastných kyselin. Specifickou složkou obsaženou v biomase Chlorelly je Chlorella růstový faktor (CGF), který podporuje regeneraci tělních buněk, pozitivně působí na organismus zasažený ionizujícím zářením při onkologické léčbě.

Jaké jsou přednosti Chlorelly?
1. Detoxikuje organismus
2. Neutralizuje vnitřní pH, omezuje výskyt plísní v lidském těle
3. Čistí trávicí ústrojí, zejména tlusté střevo
4. Zásobuje tělo účinnými antioxidanty - betakaroten, vitamín E, chrání pokožku
5. Stimuluje optimální hladinu cholesterolu
6. Významně podporuje regeneraci jaterní tkáně
7. Napomáhá prevenci proti nádorovým onemocněním
8. Podporuje vylučování
9. Aktivně se účastní krvetvorby
10. Podporuje činnost nervového systému
11. Zpomaluje stárnutí
12. Zvyšuje imunitu

 

Reklama
Reklama

Komentáře

petr (Po, 19. 5. 2003 - 19:05)
Zájemcům o podrobnější informace o vlastnostech a mezinárodní zkušenosti doporučuji návštěvu stránky www.rozkvet.cz. Jsou tam mimo jiné také vyjádření a zkušenosti lékařů z USA a Holandska
Michal Janda (St, 27. 8. 2008 - 11:08)
zdravim, narazil jsem na tento clanek, kde se muzeme docist, ze vyrobce chlorelly tabs je firma Fitmin ze Zamberka. Na strankach firmy http://www.fitmin.cz/index.asp?start=&idc=605 neni o necem podobnem ani zminka..??? Pokud existuje nejaky cesky vyrobce, tak predpokladam, ze je to pouze vyrobce tablet z dovazene suroviny, nikoli vyrobce chlorelly jako takove..
Návštěvník (So, 13. 6. 2009 - 21:06)
HIHI
Dana (St, 3. 7. 2013 - 13:07)
Chlorela je opravdu pro očistu a tím i opětné nabuzení samoléčebného procesu našeho organismu. Obsahuje nenapodobitelnou původní harmonickou směs vitamínů, minerálů, bílkovin, vlákniny, stopových prvků a speciálních látek (chlorofyl, karotenoidy, Chlorela růstový faktor /CGF/a další), která se v přírodě tvořila tisíce let.
V našich produktech je proto klíčovou surovinou česká řasa Chlorela Sp., jejíž houževnatý obal jsme rozdrtili (dezintegrace), aby se její účinky snáze dostaly ze střev do celého organismu.
Z různých studií a výzkumu vyplývá, že rozdrcená fibrózní celulóza (obal buňky) chrání naše buňky i před karcinomy a těžkými kovy a napomáhá k regeneraci celého organismu.
Info o bylinných přírodních preparátech, založených hlavně na české řase Chlorela Sp., najdete na http://qe-zdravi.eu.
Jindra (Ne, 1. 3. 2015 - 11:03)
Souhlasím s Helenou, více je uvedeno také zde: http://tukozrout.cz/chlorella-a-jeji-negativni-ucinky/
Reklama