Vitamin D3 je důležitý pro správné fungování těla, zejména pro zdraví kostí a imunitní systém. Avšak, jak ukazují různé studie, vitamin D3 může být účinnější, když je kombinován s jinými vitamíny a minerály. V tomto článku se podíváme na význam různých kombinací vitamínu D3 v doplňcích stravy.
Komplex D3, zinek a C od společnosti G&G představuje kombinaci klíčových živin pro podporu imunitního systému, kognitivních funkcí a celkového zdraví. Tento komplex je výborným pomocníkem pro posílení imunitního systému a podporu zdraví zejména v období koncem zimy a začátkem jara.
Lupénka a ekzém jsou kožní choroby, které mohou být způsobeny různými faktory, včetně genetiky, hormonálních změn a stresu. Existuje mnoho doplňků stravy, které mohou být prospěšné pro lidi s těmito kožními potížemi, ale je důležité si uvědomit, že účinnost těchto doplňků se může lišit u různých lidí.
L-5-methyltetrahydrofolát (L-5-MTHF) je formou kyseliny listové (vitamínu B9), která je snadněji vstřebatelná než klasická kyselina listová. L-5-MTHF se přímo účastní metabolismu homocysteinu a je tak důležitý pro prevenci srdečních chorob. L-5-MTHF je také vhodný pro těhotné ženy, protože pomáhá předcházet vrozeným vadám.
Aktivní uhlí, také známé jako aktivovaný uhlík, je forma uhlíku, která byla procesem opracována tak, aby měla malé, nízkobjemové póry, které zvyšují plochu k dispozici pro adsorpci nebo chemické reakce. Aktivní uhlí se často používá jako doplněk k absorbování toxinů a chemikálií v žaludku a střevech. Také se používá jako přírodní prostředek na různé trávicí potíže, jako jsou plynatost, nafouknutí a průjem.
Doplněk stravy Zdravé oči - Eyebright Plus od G&G Vitamins obsahuje unikátní kombinaci luteinu, lykopenu, zeaxanthinu, astaxantinu, borůvek, světlíku, kořene mrkve, vitamínu A a ALA -  těch nejdůležitých složek pro zdraví očí.
Cystein je neesenciální aminokyselina důležitá pro tvorbu bílkovin a pro další metabolické funkce. Nachází se v beta-keratinu, což je hlavní protein v nehtech, kůži a vlasech. Cystein je důležitý pro tvorbu kolagenu. Ovlivňuje pružnost a texturu pokožky. Cystein má též antioxidační vlastnosti. Je základním kamenem glutathionu – nejmocnějšího antioxidantu v těle.

Stránky