Reklama

Earth source

Earth source je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu.

Earth source obsahuje:  

 

Zelené potraviny:  

 

Reklama

- Mladý ječmen  - extrakt ze zeleného ječmene obnovuje acidobazickou rovnováhu v organismu, působí proti překyselení, je bohatým zdrojem draslíku a vápníku, obsahuje velké množství minerál, vitamínů a enzymů, pomáhá organismu vypořádat se s rozličnými onemocněními, je prevencí onemocnění rakovinou  

 

- Chlorella – Sladkovodní řasa je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, nepostradatelných aminokyselin a mastných kyselin. Bílkovina řasy se svým charakterem více podobá bílkovině živočišné než rostlinné. Posiluje imunitu organismu, zvyšuje vitalitu, je prevencí rozličných civilizačních onemocnění. Reguluje hladinu cholesterolu.  

 

- Spirulina - Sladkovodní řasa obsahující všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Pomáhá regenerovat organismus a kontrolovat tělesnou váhu. Tato mikrořasa je bohatá na rostlinné bílkoviny, betakarotén, železo, vitamín B12 a vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA.  

 

- Chlorofyl – zelené rostlinné barvivo . Povzbuzuje regenerační schopnosti organismu.  Působí dezinfekčním, protizánětlivým a hojivým účinkem. Podporuje tvorbu krve, zlepšuje přenašečovou kapacitu pro kyslík, zlepšuje metabolismus, zlepšuje stav cév a srdce, eliminuje záněty, poruchy střev, podporuje hojení.

 

Zdroje nenasycených mastných kyselin:  

 

 - Lněný olej - Lněný olej je vynikající zdroj pro tělo nezbytných esenciálních mastných kyselin. Poskytuje omega 3, 6 a 9 kyseliny v optimálním poměru. Má pro lidský organismus mnohé blahodárné zdravotní účinky. Lněný olej je též nejlepším zdrojem důležitých mastných kyselin pro vegetariány a vegany. Pomáhá udržovat zdravoun kůži, mírnit záněty, snižovat hladinu cholesterolu, podporovat imunitu a ochraňovat buněčnou stěnu. 

 

 - Olej ze slunečnicových semínek – pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a chránit cévy před aterosklerozou.

 

- Brutnák lékařský - Pomáhá při alergiích, ekzémech, lupence, akné, při poruchách krevního tlaku, předmenstruačních tenzích a bolestech prsů, má blahodárný vliv na srdce a cévy. Hlavní účinnou látkou jsou nenasycené mastné kyseliny . kyselina linolová a kyselina gama-linolenová. 

Bylinky:  

 

 - Pýr plazivý - pročišťuje tělo, zvyšuje vylučování škodlivých látek a zlepšuje látkovou přeměnu.  

 

- Sibiřský ženšen - Sibiřský ženšen je též znám pod názvem eleuterokok. Je používán po staletí v Rusku a Číně. Je ceněn pro schopnost obnovovat energii, povzbuzovat celkově zdraví, zlepšovat paměť a pomáhat při přizpůsobování se stresu. Sibiřský ženšen je považován za adaptogen, což znamená, že pomáhá organismu vyrovnat se se stresujícími podmínkami a obnovit tělesnou rovnováhu.  

 

- Echinacea kořen - Kořen třapatky nachové patří mezi nejúčinnější stimulátory imunitního systému organismu. Pomáhá při nachlazení, kašli a podobných potížích horních cest dýchacích. Má protibakteriální a protivirové účinky.  

 

- Ostropestřec mariánský semeno – podporuje funkce jater. Vede ke zlepšení metabolismu jaterní buňky, stabilizuje její buněčné membrány, podporuje regeneraci jaterní tkáně a je výrazným antioxidantem (odstraňuje nebezpečné látky, zvané volné radikály).

 

 - Zázvor kořen – podporuje trávení, zmírňuje nevolnost, podporuje krevní cirkulaci a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu.

 

 - Kajanský pepř – stimuluje krevní oběh, trávení, pomáhá uvolňovat bolesti a má antibakteriální účinek

 

 - Česnek – je považován za přírodní antibiotikum

 

Další látky:

 

Bioflavonidy (vitamín P): citrusové bioflavonoidy, hesperidin, rutin, guercín – jsou prevencí vzniku křečových žil a krvácení z hemeroidů, dásní a nosu a změn na sítnici u lidí s cukrovkou.  

 

Vlákninu: prášek z ovesných otrub, jablečný pektin – podporuje trávení, působí proti zácpě

 

Enzymy: betain hydrochlorid, bromelain, papain, lipása, amyláza – podporují trávení tuků, cukrů a bílkovin

 

 L-glutathion – působí jako antioxidant, zvyšuje účinnost některých enzymatických systémů, při nichž se deaktivují volné radikály.  

 

Minerály: Vápník, hořčík, zinek, mangan, bór, měď, jód, chrom, selen, železo  

 

Vitamíny: vitamín C, vitamín E, betakaroten, vitaín B1, B1, B3, B6, cholin, inositol, kyselina pantotenová, kyselina listová, vitamin B12, biotin, vitamín D  

 

Aminokyselinu glycin

 

Earth source - zdroj přírodních živin od firmy Solgar můžete zakoupit zde nebo v prodejně 001shop.cz Krakovská 22, Praha 1 pondělí až pátek mezi 9.-17. hod.

Reklama

Komentáře

Reklama