Reklama

Earth source - zdroj přírodních živin od firmy Solgar

Earth source je zcela unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu.

Earth source obsahuje:  

Zelené potraviny:  

 - Mladý ječmen  - extrakt ze zeleného ječmene obnovuje acidobazickou rovnováhu v organismu, působí proti překyselení, je bohatým zdrojem draslíku a vápníku, obsahuje velké množství minerál, vitamínů a enzymů, pomáhá organismu vypořádat se s rozličnými onemocněními, je prevencí onemocnění rakovinou  

 - Chlorella - Sladkovodní řasa je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, nepostradatelných aminokyselin a mastných kyselin. Bílkovina řasy se svým charakterem více podobá bílkovině živočišné než rostlinné. Posiluje imunitu organismu, zvyšuje vitalitu, je prevencí rozličných civilizačních onemocnění. Reguluje hladinu cholesterolu.  

Reklama

 - Spirulina - Sladkovodní řasa obsahující všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Pomáhá regenerovat organismus a kontrolovat tělesnou váhu. Tato mikrořasa je bohatá na rostlinné bílkoviny, betakarotén, železo, vitamín B12 a vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA.  

 - Chlorofyl - zelené rostlinné barvivo . Povzbuzuje regenerační schopnosti organismu.  Působí dezinfekčním, protizánětlivým a hojivým účinkem. Podporuje tvorbu krve, zlepšuje přenašečovou kapacitu pro kyslík, zlepšuje metabolismus, zlepšuje stav cév a srdce, eliminuje záněty, poruchy střev, podporuje hojení.

 Zdroje nenasycených mastných kyselin:  

 - Lněný olej - Lněný olej je vynikající zdroj pro tělo nezbytných esenciálních mastných kyselin. Poskytuje omega 3, 6 a 9 kyseliny v optimálním poměru. Má pro lidský organismus mnohé blahodárné zdravotní účinky. Lněný olej je též nejlepším zdrojem důležitých mastných kyselin pro vegetariány a vegany. Pomáhá udržovat zdravoun kůži, mírnit záněty, snižovat hladinu cholesterolu, podporovat imunitu a ochraňovat buněčnou stěnu.  

 - Olej ze slunečnicových semínek - pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a chránit cévy před aterosklerozou.

- Brutnák lékařský - Pomáhá při alergiích, ekzémech, lupence, akné, při poruchách krevního tlaku, předmenstruačních tenzích a bolestech prsů, má blahodárný vliv na srdce a cévy. Hlavní účinnou látkou jsou nenasycené mastné kyseliny: kyselina linolová a kyselina gama-linolenová. 

Bylinky:  

 - Pýr plazivý - pročišťuje tělo, zvyšuje vylučování škodlivých látek a zlepšuje látkovou přeměnu.  

 - Sibiřský ženšen - Sibiřský ženšen je též znám pod názvem eleuterokok. Je používán po staletí v Rusku a Číně. Je ceněn pro schopnost obnovovat energii, povzbuzovat celkově zdraví, zlepšovat paměť a pomáhat při přizpůsobování se stresu. Sibiřský ženšen je považován za adaptogen, což znamená, že pomáhá organismu vyrovnat se se stresujícími podmínkami a obnovit tělesnou rovnováhu.  

 - Echinacea kořen - Kořen třapatky nachové patří mezi nejúčinnější stimulátory imunitního systému organismu. Pomáhá při nachlazení, kašli a podobných potížích horních cest dýchacích. Má protibakteriální a protivirové účinky.  

 - Ostropestřec mariánský semeno - podporuje funkce jater. Vede ke zlepšení metabolismu jaterní buňky, stabilizuje její buněčné membrány, podporuje regeneraci jaterní tkáně a je výrazným antioxidantem (odstraňuje nebezpečné látky, zvané volné radikály).

 - Zázvor kořen - podporuje trávení, zmírňuje nevolnost, podporuje krevní cirkulaci a pomáhá snižovat hladinu cholesterolu.

 - Kajanský pepř - stimuluje krevní oběh, trávení, pomáhá uvolňovat bolesti a má antibakteriální účinek

 - Česnek - je považován za přírodní antibiotikum

Další látky:

Bioflavonidy (vitamín P): citrusové bioflavonoidy, hesperidin, rutin, guercín - jsou prevencí vzniku křečových žil a krvácení z hemeroidů, dásní a nosu a změn na sítnici u lidí s cukrovkou.  

Vlákninu: prášek z ovesných otrub, jablečný pektin - podporuje trávení, působí proti zácpě

Enzymy: betain hydrochlorid, bromelain, papain, lipása, amyláza - podporují trávení tuků, cukrů a bílkovin

L-glutathion - působí jako antioxidant, zvyšuje účinnost některých enzymatických systémů, při nichž se deaktivují volné radikály.  

Minerály: Vápník, hořčík, zinek, mangan, bór, měď, jód, chrom, selen, železo  

Vitamíny: vitamín C, vitamín E, betakaroten, vitaín B1, B1, B3, B6, cholin, inositol, kyselina pantotenová, kyselina listová, vitamin B12, biotin, vitamín D  

Aminokyselinu glycin

Earth source - zdroj přírodních živin od firmy Solgar můžete zakoupit na: https://www.vitaminysolgar.cz/solgar-earth-source-zdroj-prirodnich-zivin-60-tbl/

Reklama

Komentáře

! (Út, 10. 2. 2015 - 12:02)
Jsou to pouze ničím nepotvrzená a neověřená (resp. neověřitelná) tvzení.
Miloslav (St, 11. 2. 2015 - 07:02)
Pekny den- a jak to vite Vy, babky korenarky nemely zadne laboratore a lecili, to jste asi zapomel, ze? Ono vlastne i jine zpusoby leceni, nez vyrobky farmozlodejskymi firmami Vy asi neznate, ze?
! (St, 11. 2. 2015 - 08:02)
Někdy se pacient vyléčí, přestože ho léčí doktor nabo baba kořenářka.
Petr (St, 11. 2. 2015 - 08:02)
Mojí babičce doporučila baba kořenářka, aby si na zánět středního ucha dávala šmír ze zvonů z kostela v Brně-Zábrdovicích. Magoři byli, jsou a budou.
student lékařs… (St, 11. 2. 2015 - 15:02)
Ale tohle všechno, co zde píšou nejen, že po staletí funguje například v číské medicíně, ale už je to dávno doloženo i vědecky co jak proč...
Studente lékař… (Čt, 12. 2. 2015 - 09:02)
vypadá to, že s takovými znalostmi jím dlouho nebudeš.
Reklama