Gold Specifics řada od firmy Solgar

Gold Specifics řada potravinových doplňků americké firmy Solgar představuje prvotřídní kombinované přírodní receptury, které jsou zaměřeny na podporu specifických funkcí v organismu. Představují vrchol vědy o doplňcích stravy.

Pro vytvoření řady Gold Specifics vědci společnosti Solgar využili posledních vědeckých studií a nejvíce pokročilých výrobních technologií. Nikdy do této doby nedisponovali takovou hojností výzkumu, jak přírodní složky pracují v organismu. Nikdy před tím neměli takovou jasnou představu o jejich významné, vysoce specifické a fyziologické prospěšnosti.

Výsledkem jsou Gold Specifics revoluční receptury, synergicky působící směsi vitamínů, minerálů, aminokyselin, fytonutrientů, silných antioxidantů a standardizovaných bylin. Všechny výrobky obsahují nejvíce inovační složky současnosti. Nabízí přesně určené množství účinných látek a jejich vhodnou formu, aby byl zajištěn optimální účinek, vstřebávání a využití organismem.

Současná nabídka výrobků Gold Specifics řady Solgar na českém trhu zahrnuje:

Gold Specifics Prostate Support - Velmi účinná speciální směs, která podporuje zdraví prostaty.

Gold Specifics Homocystein Modulator - Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu. Pomáhá předcházet civilizačním onemocněním.

Gold Specifics Glukózový faktor - Unikátní doplněk stravy určený speciálně pro diabetiky. Obsahuje kyselinu alfa lipoovou (ALA), extrkat zeleného čaje, exktrakt z pískavice řecké seno, zinek, hořčík, chrom, vitamín B6, niacin, inulín a extrakt z plodu Momordica Charantis.

 

Zdroj: Solgar

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama