Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Multivitamíny jako vánoční dárek

Přinášíme přehled multivitaminových a multiminerálových doplňků stravy z 001shop.cz pro pokrytí různých požadavků žen, mužů, dětí, vegetariánů…

Solgar Formule VM-75 - jednička mezi multivitamíny 30 tbl. Extra silný a vyvážený multivitamín s minerály. Formule VM-75 od firmy Solgar je číslo jedna mezi multivitamíny v průmyslu s přírodními produkty. "75" znamená, že VM 75 obsahuje 75 mg většiny vitamínů skupiny B. V prosinci 2002 byl časopisem HFB magazíne oceněn cenou "Nejlepší potravinový doplněk". Díky vysokému obsahu B-vitamínů je tento multivitamín vhodný zejména pro lidi ve stresu, managery a všechny, kdo potřebují posilnit nervy.

Solgar Formula VM prime – multivitamín pro ženy je speciálně navržen pro výživové potřeby žen 50+. Podporuje zdraví mozku. Vitaminy B6, B12, C, biotin, niacin, kyselina listová, hořčík -  přispívají k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnostiHořčík, kyselina listová, vitaminy B6, B12 a C navíc přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. 27 klíčových aktivních složek včetně cholinu, vitamínu B6, vitaminu B12 a kyseliny listové.

Solgar Male multiple - Pokročilý multivitamín s 26 živinami, který je speciálně navržen tak, aby poskytoval nutriční podporu pro rušný životní styl muže. Vyvážené složení včetně vitamínů B6, B12, niacinu a kyseliny pantothenové přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu a ke snížení únavy. Obsahuje antioxidanty, včetně karotenoidové směsi, vitamínu C a E, které pomáhají bojovat s volnými radikály a důležité minerály, jako např. chrom, hořčík, bor a další. Vše v té nejlepší kvalitě od značky SOLGAR.

Solgar Female multiple - Multivitamín pro ženy s 27 klíčovými živinami pro optimální zdraví. Pro podporu žen s hektickým životem. Vitaminy B6, B12, kyselina listová, zinek, měď, selen, vitamin C – přispívají ke správné funkci imunitního systému

Solgar Earth source – zdroj přírodní živin je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu

Solgar Prenatal – multivitamín pro těhotné a kojící ženy. Vyvážené složení pro matku i dítě.
Pomáhá chránit mateřský organismus. Dodává energii, působí proti únavě. Příznivě ovlivňuje vývoj a růst plodu. Podporuje kvalitu zubů a vlasů. Připravuje ženský organismus na mateřství. Obsah kyseliny listové pomáhá snižovat riziko deformit plodu. Vhodný i v době kojení. Tablety jsou vhodné i pro vegetariánky.

Solgar multivitamín pro vegetariány - Speciálně vytvořená formule pro uspokojení výživových potřeb všech vegetariánů. Bohatá na železo, vitamin B12 a koenzymy. Obsahuje všechny esenciální vitaminy a minerály. Pokrývá nejširší spektrum antioxidantů a živin. V příjemné celulózové rostlinné kapsli vhodné i pro vegany. Unique Vegetarian Multiple je sázka na jistotu. Obsahuje všechny nezbytné vitaminy, minerály a další esenciální stopové prvky a koenzymy nezbytné pro jejich správné vstřebávání. Pyšní se i obsahem železa, které je obsaženo v chelátové formě připravené pro maximální absorci bez hrozby podráždění gastrointestinálního traktu.Celý tento vitaminový komplex je uzavřený ve vegetariánské celulózové kapsli, která se snadno konzumuje. Vegetarian Multiple může být vhodným doplňkem stravy jak pro vegetariány, tak po konvenčně se stravující. Je ale navržen především tak, aby zvýšil příjem všech živin, kterých může mít vegetariánská strava deficitní množství.

Solgar Multivitamín a multiminerál pro děti – angrešt. Kompletní multivitamín a minerál pro děti s angreštovou příchutí. Velmi chutné cucavé tablety s vitamíny a minerály z přírodních zdrojů pro vaše dítě.

Executive Revival Pack od G&G Vitamins je doplněk stravy a poskytuje 28-denní přísun vitamínů a minerálů ve snadno stravitelných formách. Vitamíny a minerály jsou v rostlinných kapslích bez zbytečných přísad a pojiv. 28 balíčku po 11 doplňcích stravy včetně koenzymu Q10, kyseliny alfalipoové a spiruliny. Tato 28-denní kúra je zaměřena na obnovu fyzické i mentální výkonnosti.

Bio Organic Kid´s Rainbow Food od G&G Vitamins - je organický multivitaminový doplněk stravy obsahující celé složky potravy, navržený tak, aby dokonale doplňoval dětskou stravu. Rainbow Food využívá nejkvalitnější organické prášky získané z přírodního ovoce a zeleniny, které jsou plné vitamínů, minerálů a dalších důležitých živin. Kid’s Rainbow Food se dodává ve formě doplňkové kapsle dětské velikosti, kterou může dítě snadno spolknout. Prášek je certifikovaný bio, vhodný i pro vegany a neobsahuje žádná umělá dochucovadla, sladidla, barviva, lepek, sóju ani mléčné výrobky. Barvy (pigmentace) v ovoci a zelenině jsou indikátory přítomnosti antioxidantů. Různé barevné skupiny obsahují různé fytonutrienty, takže zajistit, abyste vy a vaše dítě každý den konzumovali různé barevné ovoce a zeleninu, je vynikající způsob, jak tělu poskytnout široké spektrum prospěšných živin. Kid’s Rainbow Food také obsahuje různé kmeny prospěšných bakterií, jako je Saccharomyces boulardii, přechodná (nekolonizující) kvasinka, která uplatňuje své účinky při průchodu trávicím traktem. Často je užitečná pro děti. Izoluje se se z tropického ovce liči či mangostanu a je používána jako probiotikum k zavádění prospěšných mikrobů do tlustého a tenkého střeva a poskytování ochrany proti patogenům.

 

Přípravky je možno objednat online na www.001hop.cz či zakoupit přímo v prodejně 001shop.cz Krakovska 22, Praha 1, tel. 296230202, pondělí až pátek 9-17 hod a v sobotu 10.12.2022 od 12-16 hod a v sobotu 17.12 2022 od 12-16 hod.

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Kiara
  Kiara (anonym)

  Každoročně vyberu jedno velké balení VM-75 a musím říct, že mi ty béčka opravdu dělají dobře na nervy. Již nejsem ze všeho tak vystreslá. To, že bych mohla napsat Ježíškovi o vitamíny mne nenapadlo. Zamyslím se nad tím :-)

  Lis 25, 2022
 • Obrázek uživatele Anežka
  Anežka (anonym)

  Já jsem letos mimo takové ty klasické dárky koupila pro babičku ještě sos tlačítko pro seniory, abych o ni nemusela mít tak velký strach. Vybrala jsem pro ni sos tlačítko od smartomat

  Pro 29, 2022

Přidat komentář

Reklama

Reklama