Nová generace potravinových doplňků pro zdraví

V ideálním případě bychom měli získat všechny vitamíny, které potřebujeme, z našich potravin. Ale kdo z nás může upřímně říci, že získal všechny živiny ze své stravy? Příliš často stojí náš hektický rozvrh v cestě konzumaci výživné, vyvážené a přirozené stravy. Mnozí z nás se proto obracejí k multivitamínům. Multivitamíny poskytují našemu tělu důležité vitamíny a minerály a jsou velkou pomocí pro udržení zdravého životního stylu. Existují však přípravky, z kterých lze získat ještě více než z běžných multivitamínů.

V přírodě se vitamíny a minerální látky nenachází jednotlivě jako izolované sloučeniny, ale spíše jako malé části větších celků. Více živin v ovoci a zelenině (Wholefood) včetně bioflavonoidů, polyfenolů, antioxidantů, vitaminů a minerálů, pracuje synergicky pro naše zdraví.

Nová generace potravinových doplňků je založena na základě kompletních živin z celých potravin.
MultiPlusTM Essentials jsou nová generace potravinových doplňků na bázi wholefood. Tyto doplňky poskytují více než multivitamín, protože nabízejí další podporu.
MultiPlusTM Essentials obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů, fytonutrientů a chemicky neošetřených potravinových koncentrátů.
Poskytují pokrokový prospěch pro konkrétní zdravotní oblast i pro zdraví celého těla v jednom praktickém komplexu.

MultiPlusTM Essentials byly vyvinuty na principu, že koncentráty odvozené z wholefoods jsou opravdu nejlepší přístup ke správné výživě ve formě potravinových doplněk. Koncentráty z wholefood poskytují tělu přirozeně se vyskytující prospěšné živiny (např.
fytonutrienty, bioflavonoidy, vlákninu a antioxidanty), které se nacházejí v ovoci, zelenině a nezpracovaných potravinách (wholefoods). Tyto živiny nelze snadno nalézt v syntetických potravinových doplňcích. Wholefood koncentráty dodávají širší spektrum živin a ko-faktorů, které přispívá k celkovému holistickému zdraví.
Poznejte rozdíl sami. Vyzkoušejte některý potravinový doplněk z nové generace.

MultiPlusTM Essentials Energy - Esenciální živiny pro energii
MultiPlusTM Essentials Brain - Esenciální živiny pro mozek
MultiPlusTM Essentials Cardio Health - Esenciální živiny pro srdce
MultiPlusTM Essentials Vision - Esenciální živiny pro zrak

Solgar® usiluje o dokonalost a vyrábí mimořádně kvalitní nutriční doplňky. Pevně věří v sílu
přírody a používá přírodní ingredience, kdykoli je to možné. Vyvíjí a vyrábí výrobky, které jsou bez mléčných výrobků, sóji, lepku a alergenů. V souladu se závazkem zvolit si přirodu, kde je to možné, produkty Solgar® neobsahují žádná umělá barviva ani chemické konzervační látky.
Tyto standardy kvality zahrnují přísný systém kontroly kvality včetně laboratorního testování výrobků v každé fázi výroby, od surovin až po hotový produkt. To zajišťuje čistotu a účinnost produktů Solgar® v každé lahvičce po celém světě.

Více informací naleznete na www.solgar.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (11)

 • Obrázek uživatele RE
  RE (anonym)

  SRAČKY ZA VELKÉ PENÍŽE!!!!!!! JE MI ŠPATNĚ CO SE DĚJE TO NEMÁ OBDOBÍ? JDE JEN O TĚŽKÝ BYZNYS HLEDEJTE PŘÍRODĚ LÉKY NENECHTE SI ŘÍDIT ŽIVOT LÉKAŘI . VŽDYT JE UZÁKONĚNO ŽE, LEKAŘI MUSÍ!!!! PŘEDEPISOVAT LÉKY CO JIM FARMACEUTICKÉ FIRMY NABÍZÍ JSME OTROCI UŽ CO SE NARODÍME NAŠIM DETEM JIŽ CO SE NARODÍ OČKUJÍ KTERÉ OBSAHUJÍ HLINÍK A TO PROTOŽE NÁS UDRŽUJÍ JAKO OVCE OVCE... ABYCHOM NEMYSLELI. PROTO TOLIK DEPRESÍ DETÍ , AUTISTICKÝCH,DOKONCE DĚTI UMŘOU PO NĚKTERÉ OČKOVACÍ LÁTCE. PROSÍM VAS NENECHTE SVÉ DĚTI OČKOKOVAT ANÍŽ BYSTE NEVEDĚLI CO, OBSAHUJE. LÉKAŘI ZJISTILI ŽE DÍTĚ KDYŽ, DOSTANE URČITOU LÁTKU DO TĚLA , SPRAVÍ SE OTOK MOZKU!!!!! PROTO NĚKTERÉ DĚTI MAJÍ BUD VELKÉ TEPLOTY, HODNĚ BREČÍ AŽ KŘIČÍ. KDYŽ SE DO TĚLA DOSTANE HLINÍK TAK JE KONEC Z TĚLA SE JEN TAK NEDOSTANETE PROTOŽE LEDVINY HO, NEUMÍ VYLOUČIT SVAŽTE ČI VYSTAVIT SVÉ DÍTĚ ABY CELÝ ŽIVOT TRPĚLO PROČ V DNEŠNÍ DOBĚ JE TOLIK LIDÍ KTEŘÍ BEROU ANTIDEPRESÍVA???? A CO STRAVA??? A TAK DÁLE , ZAJÍMEJTE SE CO JÍTE HLAVNĚ NAŠE DĚTI. DEJTE DO VYHLEDAVAČE PAN CALÁBEK DOCELA DOBŘE VYSVĚTLUJE JAK LACINĚ SE STRAVOVAT A BÝT ZDRAVÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!LÉKAŘI TO ZA VÁS NEUDĚLAJÍ TI NÁM PŘIPRAVUJÍ PÁRTE!!!!!

  Čer 11, 2015
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Příspěvky psané velkými písmeny zásadně nečtu.

  Čer 11, 2015
 • Obrázek uživatele Slávka
  Slávka (anonym)

  Příspěvky psané velkými...A já zase nečtu pologramotu,který se neumí vyjadřovat a píše samé hrubky.

  Čer 11, 2015
 • Obrázek uživatele re
  re (anonym)

  MUŽEŠ TO NAZVAT JAK CHCEŠ ALE OBSAH CO JSEM NAPSALA JE TAKOVÍ JAKÝ JE NECHCETE SI PŘIZNAT JAKA JE SITUACE NA SVĚTĚ VADÍ VÁM HRUBKY ALE TO ŽE, EU,AMERIČANÉ NÁM NIČÍ ZDRAVÍ.... TO JE PŘECI JEDNO. BUDE VÁM JEDNO KDYŽ BUDE I VÁLKA ČEŠI JSOU ZVLÁŠTNÍ NÁROD . PROTO ČEŠI ZUSTANOU NA UROVNI PRIMITIVU PROTOŽE NEMAJÍ ZÁJEM CO SE DĚJE. ŽIJÍ POUZE ZE SVÉHO UHLU POHLEDU JE MI VÁS LÍTO NEPROBUDILI JSTE SE AŽ SE TAK STANE BUDE POZDĚ .

  Čer 12, 2015
 • Obrázek uživatele RE
  RE (anonym)

  BOHUŽEL ČEŠI MAJÍ NEPŘEHLEDNOU VLASTNOST NENÁVIDÍ VŠE, CO SAMI V SOBĚ PĚSTUJÍ ALE TO JE NAD VAŠÍM CHÁPÁNÍ ŽE?????

  Čer 12, 2015
 • Obrázek uživatele H
  H (anonym)

  BOHUŽEL ČEŠI MAJÍ...re, používáním Caps Locku moc sympatií nezískáš. Ono se to špatně čte. Ale co píšeš je pravda ! Bohužel je pravda i to, co píšeš dál. Mám vlastní zkušenosti, je to hodně zoufalé. Ani radu to nepřijme, ačkoli by jí potřebovali jako sůl.

  Čer 12, 2015
 • Obrázek uživatele victor5
  victor5 (anonym)

  No,mě by hlavně zajímalo,jestli ty potravinové doplnky fungují.Také by mě zajímalo,kdybych si chtěl nechat udělat rozbor takového nějakého doplnku,tak kde a za kolik.Abych to nekupoval za poměrně těžké peníze a nakonec by to byla jen nějaká atrapa.

  Čer 14, 2015
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Je to VŽDY atrapa, takže ušetříš peníze za drahé analýzy.

  Čer 14, 2015
 • Obrázek uživatele alojka
  alojka

  Vážení,chci Vám nabídnout potravinové doplňky společnosti LR,která je na celosvětovém trhu již 30!let.Jedná se o kvalitní produkty,které mají certifikáty,např. Mezinárodní rada pro Aloe,kde lze zjistit,že výrobce má certifikát pro konečný výrobek, ne jen pro surovinu. Dále pak certifikát Institutu Freseniuse. Spol. LR má zaregistrováno víc jak 60 produktů. V této uspěchané době se produkty spol.LR vyplatí nejen po zdravotní stránce,ale i finanční. A proto s ní spoluprcuji.. pro konkrétnější informace -můj mejl: j.chocho@seznam.cz

  Srp 07, 2015
 • Obrázek uživatele Iva
  Iva (anonym)

  Vážení,chci Vám...Nemel, nevyplatí. Jenom tobě.

  Srp 07, 2015
 • Obrázek uživatele Prodávají se špatně
  Prodávají se špatně (anonym)

  No,mě by hlavně...Jsou dva základní problémy v ČR. Spousta suplementů se prodává dealerským způsobem a tudíž předražené. To samé lze koupit za zlomek ceny v normálním prodeji. Druhá věc je hysterie, s níž se zakazuje dovážení skutečně účinných potravinových doplňků. Platí asi 25 let stará vyhláška, s níž nehodlá ministerstvo nic dělat. Debility jdou většinou z Bruselu, ale tohle je jenom české veledílo. Zákaz dovozu platí jenom pro obchodníky, pokud si něco objednáte ze zahraničního e-shopu, tak to normálně projde celnicí. V porovnání s jinými zeměmi jsou naše suplementy neúčinné a předražené.

  Srp 07, 2015

Přidat komentář

Reklama

Reklama