Potravinové doplňky vhodné i pro seniory

Vitamínové prepráty pro seniory by měly být z přírodních zdrojů, dobře vstřebatelné, neškodné, bez zbytečných zatěžujících látek a mít jednoduché dávkování. Přinášíme přípravky, které jsou zaměřeny na hlavní zdravotní problémy, jenž trápí seniory.

Solgar ® 7 - živiny pro klouby
Solgar přináší novou generaci péče o normální stav kloubů. Představujeme Solgar® 7 v rostlinných kapslích. Vitamin C v tomto přípravku napomáhá tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. Též pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením (stres). Boswellia serrata - pomáhá udržovat normální stav kostí a kloubů.

EARTH SOURCE - zdroj přírodních živin
Earth source je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu.

Gold Specifics Homocystein Modulátor
Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu. Pomáhá předcházet civilizačním onemocněním.
Homocystein je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem. Za normálních podmínek ji tělo rychle přeměňuje na neškodný cystathionin. Avšak kouření, stárnutí, nedostatečný příjem B vitamínů, pití většího množství čaje a kávy snižuje schopnost organismu udržet normální hladinu homocysteinu v krvi. Vědci dnes věří, že udržení normální hladiny homocysteinu pomáhá uchovat zdravé srdce a cévy a je prevencí civilizačních onemocnění.

Gold specifics Glukózový faktor
Doplněk stravy s bylinkami vhodný pro diabetiky. Pomáhá chránit před komplikacemi diabetu. Obsahuje hořčík, inulin, exktrakt z hořké okurky, pískavice řecké seno, zeleného čaje, kyselinu alfa-lipoovou, zinek, chrom, vitamín B3 a B6

Gold specifics Prostate support
Velmi účinná speciální směs, která podporuje zdraví prostaty. Obsahuje citrusový pektin, extrakt z minipalmy serenoa repens, listu kopřivy, volné mastné kyseliny, prášek z tykvových semen, sojových klíčku, lykopen, zinek a směs antioxidantů.
 

Mozkové nutrienty

Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, lecitin a jinan dvoulaločnatý zlepšují mozkovou činnost. Jsou vhodné pro manažery, studenty, lidi trpící stresem, depresí či degenerativním onemocněním nervového systému.

Trávící enzymy
Trávící enzymy ke zlepšení trávení bílkovin, sacharidů a tuků. Pomáhají při poruchách trávení, nadýmaní, alergiích, zánětech a cévních uzávěrech.
 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Lukik
  Lukik (anonym)

  Sepsali jsme podrobny seznam vitaminu, ktere seniorum chybi nejcasteji.. + doporucujeme i vhodne produkty - vetsinu sezenete bezne v lekarne a nejsou ani nejak drahe.. Pokud chybi vitaminy ve strave, je potreba je rychle doplnit.. Jinak hrozi nemoci a rychlejsi starnuti. Podrobne zde - https://www.slimming.cz/vitaminy-pro-seniory/

  Kvě 09, 2018
 • Obrázek uživatele no
  no (anonym)

  Užívám hodně léků jako většina důchodců a polykat tohle neprodejné svinstvo nemíním.

  Kvě 09, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama