Přírodní látky ředící krev

Příroda nabízí účinné a bezpečné látky, které mají účinek proti srážení krve. Dvě vynikající přírodní látky na ředění krve jsou kajenský papř a vitamín C. Obě tyto látky jsou též prospěšné pro cévy, mají pozitivní vliv na srdečně-cévní sytém a patří mezi antioxidanty.

Kajenský pepř někdy též nazývaný jako královská bylina je považován mnohými za nejlepší bylinu pro srdce. Vitamín C je velmi důležitý pro zdravé cévy.

Kurkuma, známé koření obsahující žluté barvivo kurkumin, má velmi mnoho pozitivních účinků včetně účinku na ředění krve. Kurkuma je též podporuje imunitu, má protizánětlivé účinky a je účinná v boji a prevenci rakoviny.

Česnek je považován za velmi zdraví prospěšnou přírodní látku. Má též účinky na ředění krve díky obsahu salicylátů. Salicyláty jsou obsaženy v mnoha léčivech a jsou též primární krev ředící složkou v aspirinu. Česbnek je též prospěšný pro zdraví srdce a cév a má schonost ničit patogeny.

Cibule též obsahuje salicyláty a pomáhá ředit krev.

Další přírodní látky pomáhající ředit krev:

Bromelain

Voda

Skořice

Kopr

Oregano

Sušené ovoce a bobule jako hrozinky, brusinky, sušené švestky a třešně

Vitamín B6

Vitamín E

Gingko biloba - jinan dvoulaločnatý

Cvičení též podporuje ředění krve a konzumace většího množství zeleniny a ovoce pomáhá chránit před srážením kve a dalšími nemocemi, které mohou vést k potřebě užívat léky na ředění krve.

Plody hlohu obecného jsou prospěšné srdci a jsou částečně účinné proti fibrilaci síní.

Též užívání trávicích enzymů několikrát denně na lačno pomáhá odstraňovat arteriální plak a rozpouštět cévní sraženiny.

Zdroj: Naturalnews.com

Upozornění:  Pozor při užívaní výše uvedených látek společně s léky na ředění krve. Vždy se informujte u svého lékaře.Kathy Hughestist at the Soviet Academy in Vladivostok (1975)

Přidat komentář

Reklama

Reklama