Reklama

Potřebujete obnovit výkonnost a doplnit základní vitamíny a minerály? Vyzkoušejte 28-denní vitamínovou kúru.

Uspěchaný životní styl vyžaduje optimální fyzické zdraví, aby bylo možné zvládat každodenní činnosti, které jsou velmi často stresující. Dlouhá práce a ne vždy dostatek času během dne na pravidelnou vyváženou stravu může vést ke špatné výživě, která má škodlivý vliv na zdraví.

Balíček Executive Revival Pack od britské firmy G&G Vitamins je doplněk stravy a poskytuje 28 denní přísun vitamínů a minerálů ve snadno stravitelných formách.

G&G Vitamins se vyhýbá sladidlům a přísadám, individuální vitamínové a minerální produkty obsahují pouze jednu, čistou složku, která umožňuje efektivní vstřebávání v těle. V některých případech, kdy přípravek kapsli zcela nezaplní, je vmícháno trochu rýžové mouky. Jedná se o neutrální a přírodní bezlepkové plnivo, které neovlivňuje hladiny aktivních složek rostlinné doplňkové kapsle.

Kapsle na rostlinné bázi, které G&G používá, jsou vyrobeny buď z rostlinné hydroxylpropylmethylcelulózy (HPMC) nebo rostlinného pullulanu. HPMC tobolky jsou nezávislé na pH, a tak mají zpožděnou dezintegraci ve střevech. To zajišťuje vyšší míru přežití aktivních složek, takže mohou být absorbovány ve střevech.

Všechny suroviny jsou nejvyšší kvality a bez GMO.

Reklama

V balíčku Executive Revival Pack se nachází 28 sáčků s 11 doplňky stravy pro doplnění základních vitamínů, minerálů a energie.

Každý sáček obsahuje:

• 1x přírodní vitamín E 400iu kapsle
Vitamin E je známý antioxidant rozpustný v tucích. Dodává se v osmi formách, z nichž některé jsou syntetické, zatímco jiné se získávají přirozeně. V našem doplňku vitamínu E používáme přírodní D-alfa tokoferol sukcinát.

• 1x vitamín B komplex s nikotinamidem 50mg kapsle
Skupina vitamínů B je rozpustná ve vodě, což znamená, že si je tělo neumí ukládat. Náš vysoce kvalitní doplněk pro zdraví vitamin B-Complex je směsí esenciálních vitaminů B v ideálním poměru pro lidské tělo. To zahrnuje šest číslovaných vitamínů (B1, B2, B3, B5, B6, B12).

• 1x Vitamin C Complex 500mg kapsle
Vitamín C je ve vodě rozpustný vitamín a silný antioxidant. Tělo si nedokáže vitamín C uložit. K vytvoření našeho doplňku používáme směs čistého prášku vitamínu C (kyselina askorbová).

• 1x CoQ10 100mg tobolka
Koenzym Q10, běžně známý jako CoQ10, se úzce podílí na metabolických procesech, které přeměňují glukózu na energii, která pohání každý proces v těle. To je důvod, proč je tak hojný ve svalové tkáni, přičemž srdeční sval má nejvyšší koncentraci CoQ10.

• 1x Vitamin A 10 000iu & D3 400iu kapsle
Vitamin A a D3 jsou živiny rozpustné v tucích. Vitamin D3 je produkován přirozeně v lidském těle, když je vystaveno slunci. Moderní životní styl snížil vystavování se slunci.

• 1x kyselina alfa-lipoová 100 mg a acetyl L-karnitin 150 mg kapsle
Kyselina alfa-lipoová působí v tukové tkáni. Smícháme naši kyselinu alfa-lipoovou s acetyl-karnitinem.

• 1x Cholin 250 mg & inositol 250 mg kapsle
Cholin a inositol jsou součástí skupiny vitamínů B-komplex. Cholin spolupracuje s inositolem na využití tuků a cholesterolu v těle.

• 1x Zinek 22mg kapsle
Zinek spolupracuje s tělem, dohlíží na účinnost procesů a údržbu některých tělesných systémů.

• 1x Bio Spirulina 500mg tobolka
Spirulina je sladkovodní modrozelená řasa, která poskytuje jeden z nejúplnějších nutričních profilů nalezených v přírodě. Spirulina byla používána starověkými kulturami v Jižní Americe a Africe pro její bohatý obsah živin.

• 1x Mineral Multi Capsule
Mineral Multi poskytuje jedinečnou směs 13 minerálů v jedné doplňkové kapsli.

• 1x selen 200mcg kapsle
Selen je minerál nacházející se v půdě. Selen se přirozeně vyskytuje ve vodě a některých potravinách. Zatímco lidem stačí velmi malé množství, selen je důležitý antioxidant. Selen a vitamín E jsou synergické. To znamená, že každý zvyšuje potenci toho druhého.

 

Executive Revival Pack můžete zakoupit na www,001shop.cz či přímo v prodejně 001shop.cz - Krakovská 22, Praha 1, tel. 296230202

 

 

Reklama

Komentáře

Jirka Benda (Pá, 2. 12. 2022 - 10:12)
A nikde zadna cena-to nejdulezitejsi v dnesni dobe... I tak zdr. duchem mlady duchodce.
Renata (Pá, 2. 12. 2022 - 13:12)
Když na výrobek kliknete, tak vidíte cenu 899 - mne to přijde jako docela dobrá cena, když vidím kolik vitamínů a v jakých dávkách tam je. Jen osobně bych asi nezvládla polykat 11 kapslí denně, i když v bibli vitamínů jsem se dočetla, že bych potřebovala při chronickém únavovém syndromu plno vitamínů a minerálů. Ještě si to rozmyslím a možná napíšu Ježíškovi.
David (So, 3. 12. 2022 - 10:12)
Je tato kúra vhodná pro celiaky?
Monika (Út, 6. 12. 2022 - 20:12)
Ano, všechny doplňky stravy v balíčku Executiv Revival Pack jsou bez lepku, laktózy, cukru, umělých konzervantů a barviv.
Radka (Po, 8. 5. 2023 - 09:05)
Chtěla bych se zeptat, myslíte si že je třeba tělu nějak navíc doplnit vitamíny C ? Dokáže ho tělo správně přijmout a zpracovat?
Viola (Čt, 11. 5. 2023 - 21:05)
No rozhodně je to pro tělo lepší z hlediska lepší imunity a celkově obranyschopnosti vlastně. Je dobré, pokud se rozhodnete tělu vitamín C doplnit, tak si pořídit doplněk stravy s liposomálním vstřebáváním. Tím vlastně docílíte lepší vstřebatelnosti vitamínu do těla.
Radka (Ne, 14. 5. 2023 - 02:05)
Doplněk stravy s liposomálním vstřebáváním? Kde bych na tohle mohla narazit prosím?
Viola (Pá, 19. 5. 2023 - 07:05)
Já jsem ho kupovala na stránkách enerex-vitaminy .cz Když se tam podíváte, tak tam najdete doplňky s vitamíny. Za mě pokud bát vitamín C, tak jedině s liposomomálním vstřebáváním.
Reklama