Revoluční trend v multivitamínech

Vitamíny, minerály a fytonutrienty jsou pro zdravé fungování jednotlivých orgánů a organismu jako celku zcela nepostradatelné. Vědci zkoumají, co která živina v těle přesně dělá. Stále více je zřejmější, že živiny v těle spolupracují, aby nás udržely zdravé a proto je důležitá co možná nejpestřejší strava, která dodá širokou paletu živin. Pro lidi s vyššími nároky na živiny či nedostatečně pestrou výživou vznikají nové doplňky stravy, které reflektují trend co možná nejvyššího zastoupení živin v přírodní formě.

Firma Solgar přišla na trh s novou generací multivitamínových přípravků, které kromě vitamínů a minerálů obsahují i bylinky a celé potraviny (wholefood) - zejména různé druhy ovoce a zeleniny -nabité synergicky působícími živinami.

Jednotlivé preparáty jsou navrženy tak, aby dodaly všechny potřebné živiny pro správné fungování určitého tělesného orgánu a zároveň posílily celkové zdraví organismu.

Příravek MultiPlusTM Essentials Brain - Esenciální živiny pro mozek obsahuje  ginkgo biloba (jinan dvoulaločnatý), kurkumu, rozmarýn, posvátnou bazalku, vitamín C (ester-C), vitamíny řady B, vitamín E, betakaroten, vitamín D3, minerály, bioflavonoidy a na živiny bohatý zeleninovo-ovocný komplex z červené papriky, brusinek, borůvek, jahod, dýně, rajčat, granátového jablka, mangosteenu, červené řepy, špenátu, brokolice, mrkve, hroznového vína, kapusty, goji a acai.

Přípravek MultiPlus - esenciální živiny pro energii obsahuje přírodní kofein ze zelené kávy, zelený čaj, guaranu, extrakt z yerba maté a kolových oříšků. Dále extrakt z rhodioly, vitamíny skupiny B, vitamín E, D, betakaroten, citrusové bioflavonoidy a minerály. Zeleninovo-ovocný komplex je získán  z červené papriky, brusinek, borůvek, jahod, dýně, rajčat, granátového jablka, mangosteenu, červené řepy, špenátu, brokolice, mrkve, hroznového vína, kapusty, goji a acai.

MultiPlusTM Essentials Cardio Health - Esenciální živiny pro srdce obsahuje vitamín C (ester-C), ginkgo biloba (jinan dvoulaločnatý), hloh obecný, srdečník obecný, granátové jablko, kajesnký pepř, rybí olej (komplex Omega-3-mastných kyselin), koenzym Q-10, vitamíny skupiny B, betakaroten, vitamín D3, E, resveratrol, minerály a zeleninovo-ovocný komplex z červené papriky, brusinek, borůvek, jahod, dýně, rajčat, granátového jablka, mangosteenu, červené řepy, špenátu, brokolice, mrkve, hroznového vína, kapusty, goji a acai.

MultiPlusTM Essentials Vision - Esenciální živiny pro zrak obsahuje vitamín C (ester-C), ?rakytník řešetlákový extrakt, divoké borůvky extrakt, acai extrakt, schizandra extrakt, světlík lékařský extrakt, černý rybíz extrakt, citrusové bioflavonoidy, vitamíny skupiny B, vitamín A, betakaroten, vitamín D3, minerály a zeleninovo-ovocný komplex z červené papriky, brusinek, borůvek, jahod, dýně, rajčat, granátového jablka, mangosteenu, červené řepy, špenátu, brokolice, mrkve, hroznového vína, kapusty, goji a acai.

Solgar 7 - přípravek na podporu kloubů obsahuje vitamín C (jako ester-C), extrakty z boswellie, kořene kurkumy, vrby bílé, zázvoru, chilli papričku, extrakt z černého pepře a standardizovanou kuřecí chrupavku.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama