Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Znečištěné ovzduší a doplňky stravy

Znečištění venkovního ovzduší je každoročně zodpovědné za mnoho onemocnění i předčasných úmrtí. Podílí se na zvýšeném výskytu rakoviny, srdečních onemocnění, mrtvice, astmatu a dalších respiračních onemocnění.

Znečištěné ovzduší může obsahovatt ozón, oxid dusičitý, oxidu siřičitý, prachové částice a směs pevných a kapalných částic suspendovaných ve vzduchu. Čím menší je velikost částic, tím horší je jejich vliv na zdraví.

Pokud se vyskytujete v oblasti vysokého znečištění vzduchu, můžete si koupit vysoce kvalitní čističku vzduchu. Studie ukázaly, že objem nebezpečných částic se sníží. Též užívání následujících doplňků stravy podporuje schopnost vašeho těla vypořádat se se znečištěním.

Vitamin C

Vitamin C je neuvěřitelně bezpečný a účinný antioxidant. Podporuje imunitní systém a zdraví kardiovaskulárního systému a může pomoci chránit před rakovinou a mrtvici. Pro maximální ochranu můžete užívat až 4 g denně

Resveratrol

Tento úžasný doplněk je silným chráničem proti škodlivým účinkům oxidativního stresu, ke kterému dochází při přítomnosti toxinů. Zabraňuje tvorbě nebezpečných zánětlivých činidel a posiluje výstelku tepen. Rozsah přínosů resveratrolu je široký: spouští metabolické procesy těla, podporuje spalování tuků a celulární omlazení. Užívejte 500 mg denně.

Kurkumin

Kurcumin může modulovat více buněčných signalizačních cest a má obrovské protizánětlivé vlastnosti. Dramaticky zvyšuje antioxidační kapacitu těla a zlepšuje zdraví mozku. Pomáhá udržovat udržování zdravých tepen, snižuje riziko srdečních záchvatů, snižuje riziko vzniku rakoviny a zlepšuje řadu dalších zdravotních stavů. Dávkování může dosahovat až 12 gramů denně. Ujistěte se, že užíváte kurkuminový doplněk, který je dobře absorbován.

Zelený čaj

Chrání mozkové buňky před oxidačním poškozením a chrání srdce. Může snížit hladinu cholesterolu, celkový zánět, tvorbu plaku v tepnách, zmírnit riziko rakoviny a zlepšit paměť. Pokuste se pít pět šálků denně nebo užívat jednu kapsli, která se rovná třem šálkům.

Zdroj: Greenmedinfo.com
 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Ondra z Olmíku
  Ondra z Olmíku

  Většina vitaminů, které je možné zakoupit nemají žádné garance kvality ani procentuálního obsahu, který je uveden na obalu. Velice často se vitaminy nakupují od nejlevnějších dodavatelů (např. levné čínské výrobny), pak se v Evropě nějak namíchají a prodávají. Je to dané konkurencí - zákazník si koupí levnější doplněk s podobným obsahovým složením, než kvalitnější, ale několikrát dražší balení. Velice často se v běžné prodejní síti neobjevují kvalitní výrobky, konkurence je moc silná. Jediný rozumný systém prodeje kvality zůstává pouze multilevel marketing s výhodami i nevýhodami toho prodeje. Spotřebitel, si ale musí o firmě předem zjistit, jak dlouho je trhu a nakolik je to spolehlivá firma, protože i v MLM se objevují firmy typu "rychle se nahrabat a pak už neexistují".

  Led 24, 2018
 • Obrázek uživatele !
  ! (anonym)

  Lehká pomoc - nekupuj to.

  Feb 14, 2018

Přidat komentář

Reklama

Reklama