Reklama

Domácí diagnostické testy: Otestujte si své zdraví doma

Domácí diagnosické testy poskytují informace rychle, spolehlivě, bezpečně a hlavně z pohodlí domova

Test Na Zjištění krevní skupiny je sada domácího testu k určení vašeho krevního typu v systémech ABO a Rh. CE Certifikace

Tento test vám umožní rychle a spolehlivě zjistit, zda jste se nakazili syfilidou. CE Certifikace. Každý nechráněný pohlavní styk je dnes spojen s rizikem infekce některou ze sexuálně přenosných nemocí. Pokud se u vás vyskytnouvřídky na/nebo v okolí vagíny, penisu nebo úst, může to indikovat infekci bakterií, která způsobuje syfilis. Tento test vám to umožní rychle a spolehlivě zjistit. 

Reklama

Jste v období menopauzy? Udělejte si test! CE Certifikace
Devět z deseti žen trpí s přicházející menopauzou různými problémy. Jen několik z nich však ví, že právě přicházející menopauza je příčinou těchto problémů. To, zda jste v období menopauzy, můžete zjistit sami, jednoduše a rychle pomocí tohoto testu.  

Bolí vás v krku, máte zvětšené lymfatické uzliny a cítíte se unaveni? Udělejte si test na mononukleózu! CE Certifikace 

Masticlife Helicobacter pylori antigen testovací sada je diagnostická sada na zjištění Helicobacter pylori antigenu (HP Ag) ze vzorku stolice imunochromatografickou metodou. Jde o rychlý, jednokrokový test. Helicobacter pylory je spojován s onemoněním žaludeční vředy.

Další testy a rychlotesty na samovyšetření naleznete na https://www.001shop.cz/pristroje-diagnosticke-testy/

Reklama

Komentáře

Reklama