L-5-methyltetrahydrofolát (L-5-MTHF) je formou kyseliny listové (vitamínu B9), která je snadněji vstřebatelná než klasická kyselina listová. L-5-MTHF se přímo účastní metabolismu homocysteinu a je tak důležitý pro prevenci srdečních chorob. L-5-MTHF je také vhodný pro těhotné ženy, protože pomáhá předcházet vrozeným vadám.
Aktivní uhlí, také známé jako aktivovaný uhlík, je forma uhlíku, která byla procesem opracována tak, aby měla malé, nízkobjemové póry, které zvyšují plochu k dispozici pro adsorpci nebo chemické reakce. Aktivní uhlí se často používá jako doplněk k absorbování toxinů a chemikálií v žaludku a střevech. Také se používá jako přírodní prostředek na různé trávicí potíže, jako jsou plynatost, nafouknutí a průjem.
Doplněk stravy Zdravé oči - Eyebright Plus od G&G Vitamins obsahuje unikátní kombinaci luteinu, lykopenu, zeaxanthinu, astaxantinu, borůvek, světlíku, kořene mrkve, vitamínu A a ALA -  těch nejdůležitých složek pro zdraví očí.
Cystein je neesenciální aminokyselina důležitá pro tvorbu bílkovin a pro další metabolické funkce. Nachází se v beta-keratinu, což je hlavní protein v nehtech, kůži a vlasech. Cystein je důležitý pro tvorbu kolagenu. Ovlivňuje pružnost a texturu pokožky. Cystein má též antioxidační vlastnosti. Je základním kamenem glutathionu – nejmocnějšího antioxidantu v těle.
Konec roku a vánoční svátky se nese v duchu rodinných a firemních oslav, které se neobejdou bez více či méně zdravého hodování a konzumace alkoholu. Jak na toto období připravit svůj zažívací systém, abyste toto období přečkali ve zdraví?

Stránky