PM phytogen complex: pomoc pro konzumenty alkoholu

Komplex extraktu z kořene kudzu, kyseliny listové, vitamínu B12, biotinu a B6 pomáhá ochraňovat organismus konzumentů alkoholu a zároveň je nápomocen při odvykání ze závislosti na alkoholu tím, že snižuje chuť na alkohol a zlepšuje náladu.

Složení PM fytogen complexu:

Extrakt z kořene Pueraria lobata 40mg, (kudzu)
Kyselina listová 100mcg, tj. 50%DDD,
Vitamín B12 (jako kobalamin) 500ug,tj. 20.000%DDD,

Biotin 12,5mcg, tj 25%DDD,
Vitamín B6 (Pyridoxal-5-Phosphate) 6,2mg, 446%DDD.

Kudzu

Kudzu je rostlina, jejíž kořen dorůstá až do 2 metrů. Tento kořen byl v čínké medicíně používán po tisíciletí k léčbě závisloti na alkoholu.

Kudzu obsahuje saponiny, které vykazují hepatoprotektivní vlastnosti (ochraňují játra).

Kudzu působí jako silný antioxidant.

Kudzu má vysoký obsah izoflavonidů, které mají schopnost ochraňovat organismus před mnohými civilizačními onemocněními. Dle studií na alkohol preferujících hlodavcích zřejmě izoflavonoidy daidzin and daidzein zodpovídají za snížený příjem alkoholu.

Kyselina listová (vitamín B4)
Vitamín dobré nálady. Snižuje riziko srdečních onemocnění a vývojových poruch u plodu. Působí proti šedivění vlasů a udržuje zdravou pleť. Snižuje hladinu homocysteinu.

Vitamín B12 (kobalamin)
Snižuje hladinu homocysteinu, snižuje riziko srdečních onemocnění, dodává energii, zlepšuje náladu a spánek, napomáhá tvorbě červených krvinek, zlepšuje obranyschopnost, paměť a koncentraci. Pozitivně působí na nervový systém a při roztroušené skleróze. 

Biotin (vitamín B7)

Upravuje hladinu krevního cukru, pomáhá při hubnutí, udržuje zdravou pleť, upravuje kvalitu nehtů a vlasů, zlepšuje plodnost a spánek. Je účiiný při depresích. 

Vitamín B6 (pyridoxin)
Pomáhá při menstruačních a přechodových potížích. Zmírńuje ranní zvracení v těhotenství. Pomáhá proti srdečním chorobám. Užiteční při redukčeních dietách. Dodává radost do života. Důležitý pro tvorbu a obnovu svalů, při kožních a nervových onemocnění. Prospěšný pro oči a pleť. Snižuje brnění a křeče. Zlepšuje obranyschopnost.

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama