Reklama

Vánoce na 001shop.cz v centru Prahy: Doplňky stravy pro sportovce

Přinášíme přehled dopňků stravy, které by mohly udělat pod stroměčkem radost lidem s aktivním životním stylem.

G&G Vitamins - Fitness Supplement Pack - 28 denní balíček -  Fitness balíčkek  od renomované britské firmy G&G Vitamins poskytuje vyvážený přísun vitamínů a minerálů, které odpovídají potřebám náročného fitness životního stylu. S naším balíčkem doplňků stravy získáte vše potřebné pro podporu vašeho zdraví a pohody při cvičení. Stačí si vždy vzít sebou 1 sáček se všemi potřebnými vitamíny, minerály a živinami pro aktivní den plný pohybu.

G&G Vitamins - Kolagen Extra - 60 kapslí - Kolagen typu 1, který se vyskytuje ve šlachách, vazech, chrupavkách, kostech a kůži. Tento vynikající doplněk stravy obsahuje také glukosamin, MSM, chondroitin a vitamin C, které pomáhají udržovat zdravé klouby a pohybový aparát. Každá složka byla pečlivě vybrána pro své prospěšné účinky a společně vytvářejí vynikající kombinaci pro posílení těla.  Zásoba hydrolyzovaného mořského kolagenu na 2 měsíce. Též pomáhá udržet zdravou kůži, vlasy a nehty.

G&G Vitamins - Total Whey - BIO proteinový prášek - 500g čokoláda - Total Whey kombinuje pouze tři složky: organickou syrovátku, organickou lucumu a organické kakao. Total Whey je BIO syrovátkový prášek, který je vyroben ze 100% přírodních surovin, což vám zajistí tu nejlepší kvalitu. Lucuma a kakao jsou přidány, aby zajistily jemnou čokoládovou chuť. To znamená, že do prášku Total Whey není přidáno nic zbytečného.

Mattisson BIO Sport Pre-workout energy - 300 g - 100% rostlinné superpotraviny pro přirozenou dávku kofeinu k podpoře energie. Zdroj vlákniny v podobě agávového inulinu, který obsahuje oligosacharidy známé jako prebiotika poskytující podporu zdravému trávení a pro střevní flóru. Předtréninkový koktejl Organic Sport je též zdrojem bílkovin pro svaly.

Reklama

Mattisson Vegan BCAA - 120 kapslí - Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem leucin, izoleucin a valin důelžité pro svalovou hmotu. Doplněk stravy pro lidi s aktivním životním stylem, jako jsou sportovci a kulturisté, pro podporu růstu svalů a jejich regeneraci. Jedinečným aspektem doplňků BCAA Mattisson je, že pocházejí z rostlinných zdrojů, a jsou proto vhodné pro vegany a vegetariány. Doplňky BCAA rostlinného původu mají navíc často tu výhodu, že neobsahují laktózu, lepek a další alergeny. K dostání též v práškové formě.

Mattisson Kreatin monohydrát - Creapure® - 180 kapslí - 100% čistý a panenský kreatin z Německa pro budování svalové hmoty a svalové síly. Patentovaná forma Creapure® je nejčistší forma kreatin monohydrátu dostupná na trhu. Tato forma byla podrobena rozsáhlým testům, aby byla zajištěna kvalita a vznikalo co nejméně nečistot. K dostání též v práškové formě.

Mattisson Protein z ušlechtilých kvasnic 60% - 400 g - Mattisson Ušlechtilý protein je zdrojem bílkovin a obsahuje 60 g bílkovin na 100 g výrobku. Mattisson kvasnicový protein je také bohatý na několik vitaminů skupiny B. Kvasnicový protein má pikantní chuť. Protein je vhodný pro každodenní použití a lze jej užívat před nebo po tréninku, během jídla nebo před spaním.

Mattisson Proteinový AlkaGreens - 300 g - Prášek Protein AlkaGreens - superpotravina s klíčky, rostlinnými bílkovinami, vitamíny a antioxidanty. Pro revitalizaci pokožky, budování svalů a svalovou regeneraci. Obsahuje probiotika a enzymy pro lepší trávení.   Patentovaný komplex zeleniny a ovoce bohatého na vlákninu (VitaVeggieTM), komplex bobulovin s vysokou hodnotou ORAC (VitaBerryTM) působí antioxidačně a proti překyselení organismu, které bývá spojováno s nadměrným příjmem proteinů. Mattisson AlkaGreens se skládá z více než 45 přírodních složek, většinou v BIO kvalitě.  Vhodný i pro vegany.

Mattisson Marine kolagen Peptan® typ 1 - 180 kapslí - Peptan® je celosvětová značka kolagenních peptidů. Peptan® zaručuje vysokou čistotu a velmi vysokou biologickou dostupnost díky své hydrolyzované formě. Několik vědeckých studií prokázalo účinnost Peptanu® na podporu kostí a svalů.Podíl prolinu je v kolagenu Peptan® více než 2krát vyšší a podíl glycinu je 5 až 10krát vyšší než v jiných proteinových prášcích, např. v syrovátkovém proteinu. K dostání též v práškové podobě.

Solgar Thermogenic Complex - Unikátní kombinace extraktu ze zelené kávy, kajenského pepře, zeleného čaje, cholinu, methioninu a inositolu. Díky obsahu kapsaicinu podporuje zvýšení termogeneze, což zvyšuje energetický výdej a ztrátu kalorií.

Solgar Tonalin CLA - Konjugovaná kyselina linolová 60 cps - Přírodní doplněk stravy, který podporuje metabolismus a hubnutí.

 

 

Reklama

Komentáře

Reklama