Reklama

Liposukce VI. pro 2006

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 16:01)

Milý Pozore, i kdyby to byla pravda, představ si, že nám je to úplně fuk:-)) Máš ještě něco důležitého na srdíčku? Třeba jak jsi spokojený-á se svou liposukcí:-)))

Martina (Čt, 5. 1. 2006 - 16:01)

Kamčo děkuji ti, jen jsem to špatně pochopila. Běžim z prace domu. Mějte se hezkypa Martina

Kamča (Čt, 5. 1. 2006 - 16:01)

Tak já tu nebyla něco přes hodinu a tady se jede ve velkém:-)Nevím už kdo se na co ptal, tak si každý přečte to své:-))První co mě zaujalo: dr. Procházková nikoho nenaštvala, to já naštvala Katku. Tušila jsem to. Trochu jsem se odvázala, nechala jsem se unést a tvrdě bránila svou čest:-)))Katka mi "odpustila" a já jsem ráda, že tu píše, protože umí a může odpovídat na dotazy o dr. Procházkové. Míšo, co se týče napouštění, já ho cítila. Asi jsem více přecitlivělá, ale já měla hrozný strach, vyvracím se při každém odběru, tak jsem to strašně prožívala. Naříznutí pro kanylu ne, odsávání nebolelo, ale že bych si to dávala každou neděli k obědu to nehrozí. Blee. Dalo se povídat, usmívat, ale svačit nebo pít kávu bych teda nemohla. O Měšťákovi jsem tu myslím nikdy nic nečetla. Kompres jsem nosila poctivě ve dne v noci celé čtyři týdny, jestli by stačilo míň nevím, mě nepřijemný nebyl, byla jsem si v něm o hodně jistější. Že bych si do něj na chvíli skákla, ať si připomenu, jak vám je?:-))

Martina (Čt, 5. 1. 2006 - 16:01)

Jejda presne tohle jsem nechtela, tady človek vůbec bohuzel nemuze jmenovat..... No snad to bude dobry :o)).Jo ona paní doktorka podle me taky podle toho kolik tuku bude odsávat, jak bude zákrok náročný určí cenu, právě proto je tam asi neuvádí, protoze jsou indviduální!!!!

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 16:01)

Katko,kolik to prosim Te u pani doktorky stoji? na jejich strankach nejsou ceniky... dela i vice oblasti najednou?

POZOR (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Zuza je zaplacená Linzerem, proto ho tak chválí. Za každou pacientku, kterou mu pošle má 10% z ceny!

Martina (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Mě stály u doktora Linzera vnejší stehna 27 000,- což je dost!!!

katka (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Martino, pani doktorka pusobi velice prijemne a mile...alespon na me teda urcite!Dela jen v Jihlave, ma tam ted nove postavenou lipokliniku :-).Delala mi na konci dubna vnejsi stehna - odebrali mi 600 ml tuku.S vysledkem jsem moc spokojena.Na termin jsem tehdy cekala skoro dva mesice, protoze jsem se trefila do obdobi, kdy to frci....vsechny to chceme stihnout do leta, ze?!S mirama Te asi zklamu, nemerim se, nevazim se :-) myslim, ze ani doma nemam metr. Jediny co vim, ze merim 167 cm...Ted jsem se sla aspon zvazit a ukazuje to 60 kg.Ja na cm a kg moc nedam, dulezity je, jestli se nedesim pri pohledu do zrcadla a co ukazuje vaha je mi fuk.Abych ti aspon priblizila moje miry, tak nosim kalhoty 36-38 (pred lipo 38-40) a vrsek 38 -40..asi tak...

Zuza (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Ja nevim:-), byvalo to levnejsi nez jine oblasti...ale ted netusim...ja je mam delane od Dr.Linzera jeste v Jihlave + opravu bricha po Francu a jeste neco a asi za 15t. tusim...moc si to uz nepamatuju..bylo toho vic

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Zuzo a kolik to stoji u Linzera?

katka (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

miso, co se tyka oblasti...poprve jsem byla jen na vnejsi stehna, ted se chystam na vnitrni + podprdelniky...vic toho asi neudela, jak je to s brichem vubec nevimAle ono to ma svuj duvod, proc se to tak dela a neni to duvod financni...Taky asi bude zalezet na mnozstvi tuku, nejlip se to clovek dozvi od konkretniho doktora na konzultaci

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

taky mi prislo, podle toho, co sem tam o Mestakovi cetla, ze toho dela tolik najednou, ze nemuze nic delat poradne - a to nemluvim jen o operacich, ale vsech tech zasedanich, predsednictvich atd.

Zuza (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Martinko, opacne Dr.Linzer delal pro p. Bazanta a jeho spolecnost Medikom - ktera si brala mnohem vic nez 50% - ty prostory, kde vital Marketu - tam jeste nic neni, porad se to dela v Legerce, akorat se jima tam nejak rozprchl personal ( se nedivim - za tu almuznu) a najali nejakou arabskou doktorku...co se to zaucuje. Ale ceny maji jeste vyssi nez tehdy:-))), proti nim jsou ceny Dr.Linzera stale jeste lidove:-)

Zuza (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

nazdar decka:-))))Evino, vseobecne je o me znamo, ze kompres dele jak 14 dni na sobe nesnesu, je mi pres 40 let, tedy z hlediska zdejsiho prevazujiciho nazoru jsem rizikova a mela bych ho pro dobry vysledek nosit o hodne dele. Protoze jsem stara jako Metuzalem:-)Tak i pres to, ze jsem nosila pradlo na den max. 14 dni (casteji mene) a v noci nejdele 10 dni a pak uz jsem spala bez - vysledky mam vyborne, nic jsem nepokazila (neni co, pokud neco neni dobre, neni to vina kompresu - ale je potreba udelat korekci, protoze prace neni dokoncena). V noci- pokud neskladas uhli- kompres po 3 tydnech potrebujes na co?Mozna uz chapes, kdyz ti v pradle neni prave prijemne, ze treba pro muj vyber doktora bylo dulezite setrne provedeni a tim i kratke hojeni...tady to sice porad nikdo nechce pochopit, ale predevsim v tom je mezi temi doktory rozdil.Nekdo kompres rad a pak mu to nevadi a ve vyberu ma jina kriteria nez ja...me to vadilo a asi nebudu jedina na svete - proto jsou zde tez me informace - ne abych nekoho nastvala, ale dala taky sanci vedet, ze je i jina moznost.Cena je pro nekoho nejdulezitejsi a pro ni vydrzi cokoliv, nekdo touzi mit vse najednou a nekdo chce kvalitu a setrnost....pro kazdeho se tu nekdo najde...Martino, po Dr.Linzerovi uz je tezke jit jinam, ale presto myslim nejblize tomu by byla Dr.Prochazkova. Presto z hlediska me zvedavosti by me zajimalo kdybys sla k Foldynovi - co budes asi tak psat po tech 5 mesicich po liposce. Kolena jsou totiz velice velice narocna na citlivost provedeni...a ja se hodne rozmyslela, nez jsem do nich sla...a skutecne k nikomu jinemu bych tu duveru nemela nez k Dr.Linzerovi, tam totiz chyba moc uz napravit nejde....Nevim kolik stoji kolena v Havirove - asi jako kazda jedna prvni oblast 10 tis.? Tak to zase az takovy rozdil jinde nebude - je to mala oblast sice pracna, ale naklady minimalni. Ptala ses vubec ted na ceny?Jo a ty cm...uz jsem to psala nekolikrat a ani nevim kde dotycne byly...to neni zadny meritko, meritko u liposukce je srovnani nepomeru, vyvazeni postavy...obrat nekoho na kost a chlubit se ubytkem 10 cm nemusi byt zadne vitezstvi...dulezity je tvar (presto vsechno 6 cm je docela dost:-)))a to jak to cele pasuje k tomu ostatnimu v tele.

Martina (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Neboj nebudou ti klozat drzí bez kšand taky krasne...ja je mela 3 tydny, bylo mi příjemné mít to stažené!!!!

Martina (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Míšo, na příkopě jsem byla na konzultaci, Esthé je podle mě nejdražší, jen za konzultaci si berou 400,- což jinde nechteji nic!!!!! Moje kamaradka tam byla na prsou...pan Měšták dělá nosy, prsa, liposukce vsechno....a to podle me neni dobre, podle me odbornik je ten, ktery dela poradne jednu vec, Měšták má sice jméno, ale já mu moc důvery nedávám. Každopádne, opet nic proti nemu, ale myslim ze ma zakrok stehen za 30 000,- nebo 27 000,- a vibrační metodou....nebo to tak bylo před tim rokem a pul co jsem tam byla.....

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

zkus ještě ty malinkaté voňavé vložky, co se normálně nosí furt - a často je vyměňuj. Asi máš pocit nehygienicky nedobrý, viĎ?Dá se to přežít, si představ, že jsi uvízla na Sibiři, a máš jenom jedny kalhotky - no, já tak v mládí trávily víkendy. Bez vody, elektřiny, prý romantika ... od té doby jsem asi trénovaná.A od té doby taky šíleně rozmazlená co se komfortu pro hygienu a intimitu týká!Tím, že jsem měla kompresy hned dva mně ubylo spoustu problémů, co tady čtu. Jednak byly na zipy, takže žádné těžké navlíkání, vleže jsem jen zapla zipy. U jednoho jsem vyzkoušela zúžit, u druhého víc, a měnila na cen a noc. Ve dne jsem chodila do práce v tom tělovém, v noci jsem spala v tom černém - více staženém. Kdybych tam neměla ty šílené oslí ( nebo jaké to byly Kamči?) uši, tak je to úplně bezva prádlo pod upnuté šaty! Taruje, drží tvar, nikde žádné vypoukliny, od prsou až pod zadeček. Je třeba to brát pozitivně!Když nemáš šle, tak ti to musí klouzat dolů, ne? Když se hejbeš. Sákriš, nějak si to neuím představit.Hádejte, na co se těším?a) na jéžiškab) na další liposukcic) na setkání s Kamčou a Mirkou...c je správně!!!!!

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

uz jen kdyz kouknu na adresu- Na prikope, tak to bude pekne drahe :))) proto zadny cenik

Misa (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

nepsala tady nekdy nektera o tom Mestakovi? jake mela zkusenosti?

Dana (Čt, 5. 1. 2006 - 15:01)

Omlouvám se, nemá tam dočasně, ale v současné době jsou v rekonstrukci. Teda jako ty stránky. Od ledna 2005.Že já tam lezla!

Reklama

Přidat komentář