Reklama

Liposukce

Marcela (Po, 27. 4. 2009 - 23:04)

Ahoj holky.Doporučujete tady dr.Foldynu,ale na jeho stránkách jsem nenašla ceník.Konkrétně by mě zajímala cena lipo břicha.Pokud to u něho některá z Vás podstoupila,budu ráda za odpověď.

Barbora (Pá, 17. 4. 2009 - 21:04)

K tomu radši ne, zkus spíš Foldynu v Havířově, Giebela v Plzni, nebo Janečka z Pardubic.l

Monika (Pá, 17. 4. 2009 - 17:04)

Má někdo zkušenost s liposukcí u dr.Lucáka jsem z Ov a nevím na koho se obrátit.

vladis (Út, 3. 2. 2009 - 21:02)

na všechny popsané problémy se nyní objevila nová technologie. více soukromě na : antioxscan"gmail.com

Jana (St, 11. 4. 2012 - 10:04)

Pozor na kliniku Laserové centrum v Brně! Je to klinika, kterou má Yveta Štouračová a výsledky její práce jsou otřesné!!!!! Varuji!Nenechte se nachytat jako ja:(

Jana (St, 7. 12. 2011 - 16:12)

Zhubla jsem asi 10 cm v pase za 8 měsíců..bez liposukce..díky vibračnímu pásu za 600 KČ..Používám ho půl hodiny denně (to je taky maximální doporučená doba) tak pětkrát do týdne..A je to znát břicho je mnohem pevnější..První výsledky po použití jsou ale skutečně až po několika měsících a chce to pás používat pravidelně..Ze začátku jsou vibrace dost cítit..Ale časem už skoro vůbec..Akorát teď jak je zima už to dál dolů nejde..Přesto jsem s tím spokojená..Za liposukci by člověk dal mnohem víc..A břicho asi liposukce takhle ani nezpevní..

Eva (Út, 6. 12. 2011 - 21:12)

Dobrý den
Nyní chodím na...Nabízím kompresní prádlo po lipo vel.M 2xpůlbody a kalhoty nad kolena. Prosím na mail [email protected]

Eva (Út, 6. 12. 2011 - 21:12)

Dobrý den
Nyní chodím na...Nabízím kompresní prádlo po lipo vel.M 2xpůlbody a kalhoty nad kolena. Prosím na mail [email protected]

Aiša (Čt, 20. 10. 2011 - 15:10)

Co se týká ZERONA laseru,...Dobrý den
Nyní chodím na liposukci do Medialt .cz a jsem spokojená .Jdu na pátou která je zde zdarma a mám přes břicho o 11cm méně.Tak se těším na další a všem co jím nejdou špíčky dolů vřele doporučuji.

Nikola K. (Po, 28. 2. 2011 - 15:02)

Pokud je dobře provedená...Co se týká ZERONA laseru, tak zkušenost mám kladnou, měla jsem 6x ošetření a držela jsem se pokynů které mi dali. Po celé kůře jsem sundala 7cm a nakoplo mě to že už nebečím že se mi nedaří zhodit a budu si hlídat svou životosprávu. domluvila jsem si opakování za pár měsíců a už se těšííím :-) jo a nejde o liposukci jako takovou jde o snížení objemu tukových buněk ... na stránkách těch provozovatelů mají dost podrobné info tak si to přečtěte (třeba zsiluet.cz nebo e-zerona.cz a další)

Borek (Po, 28. 2. 2011 - 08:02)

Dobrý den,
chtěla bych se...Dobrý den, již několik let dodáváme přístroje InBody do různých center na hubnutí: http://www.inbody.cz/inbody-centrum.php , a protože jsme zjistili, že zerona má nejvyšší účinnost, tak jsme si takové studio otevřeli také... InBody totiž nelze ošidit, zatím co dokazování klientům úbytek tuku pomocí krejčovského metru je podvod. Hubněte tam, kde mají InBody....

Tady má stránky (Út, 15. 4. 2008 - 23:04)

http://www.foldyna.com/

Srdicko (Út, 15. 4. 2008 - 17:04)

Ahoj, muzes mi prosim te napsat, kde najdu pana dr. Foldynu? Chtela bych jit na liposukci bricha, muzes mi napsat jak postupovat a kolik to stoji? Diky,.muj email:ruzena.v"gmx.de

Advokát (Po, 14. 4. 2008 - 22:04)

Ne, nezavřeli, už tu odsávačku splatil a tatranky, co ukradl v Makru, vrátil.

Jaja (Pá, 11. 4. 2008 - 17:04)

Foldyna ještě dělá,já myslela,že ho zavřeli.

lena (St, 9. 4. 2008 - 10:04)

Elli bolesti se neboj, zákrok je úplně v poho, semotamo ucítíš jakoby tahaní, prirovnala bych to k umrtvení a trhání zubů, vše se dá vydržet, úplně bez bolesti to není. Břicho je více v pohodě než nohy, třeba vnitřní část stehen, ta je hodně citlivá. Ale stojí to za to.

Spokojená (St, 9. 4. 2008 - 10:04)

Taky jsem byla u Foldyny a vše proběhlo v pořádku. Bylo tam pár trochu nepříjemných okamžiků, ale že by to nějak moc bolelo, to ne. Vůbec se neboj. Taky jsem se tam nasmála, dr. má smysl pro humor.

elle (Út, 8. 4. 2008 - 20:04)

Ahoj leno, díky za doporučení. Bohužel jdu teď na břicho, takže punčochy nepotřebuju - snad potom na podzim. K dr. Foldynovi nastupuji příští týden, docela se těším; jen mám strach z bolesti při zákroku - ale tu jsi Ty asi necítila, když ses přitom i pobavila....:).

lena (Út, 8. 4. 2008 - 16:04)

Ahoj holky, u dr. Foldyny jsem byla a vřele doporučuji !!!! Při zákroku jsem se docela i pobavila :-))) Pokud by jste měla některá zájem, mám kompresní punčochy které se musí nosit cca 3-4 týdny. Byla to součást zákroku a samostatně mě vyšly na 1500,- Kč přímo na klinice. Jsou jako nové a prodala bych je za 1000,-.

elle (Út, 1. 4. 2008 - 19:04)

Hlky, máte některá v poslední době zkušenost s lipkou u dr. Foldyny - Havířov? Moc díky za jakékoliv dojmy - mám to tam blízko a chystám se tam...

Reklama

Přidat komentář