Reklama

Kombinace vitamínu D3, C a zinku podpoří po zimě vaši imunitu

Komplex D3, zinek a C od společnosti G&G představuje kombinaci klíčových živin pro podporu imunitního systému, kognitivních funkcí a celkového zdraví. Tento komplex je výborným pomocníkem pro posílení imunitního systému a podporu zdraví zejména v období koncem zimy a začátkem jara.

Kyselina L-askorbová, forma vitamínu C, je přítomna v dávce 550 mg. Vitamín C má důležitou roli v podpoře imunitního systému, antioxidační ochraně buněk, tvorbě kolagenu a zdraví kostí. Je to také klíčový vitamín pro správné fungování mozku a kognitivních funkcí.

Zinek, který je přítomen v dávce 13 mg, přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem a podporuje zachování zdravých kostí, vlasů a nehtů. Zinek také přispívá k normální kognitivní funkci a k udržení zdravého metabolismu makroživin.

Vitamin D, který je přítomen v dávce 10 ug (400 IU), přispívá k udržení normálních hladin vápníku v krvi, k normální funkci imunitního systému a zdraví kostí. Vitamin D také podporuje normální kognitivní funkce a zdravé fungování svalů.

Tento komplexní doplněk stravy v rostlinné kaspli je ideální  pro lidi, kteří hledají doplněk stravy pro podporu celkového zdraví a imunitního systému, zejména v obdobích zvýšené náchylnosti k infekcím. Tento komplex může být také užitečný pro lidi, kteří trpí nedostatkem vitamínu C, zinku nebo vitaminu D, například vegany nebo osoby, které se vyskytují v oblastech s málo slunečního světla.

Reklama

Doplněk je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Reklama

Komentáře

Reklama